Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan élted meg azt, amikor...

Hogyan élted meg azt, amikor kezdődtek a koronavírus miatti korlátozások?

Figyelt kérdés

2021. máj. 23. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy, mert tettem rá végig, a szabályokat csak ott tartottam be, ahol muszáj volt. Semmit nem változtattam az életvitelemen. Eztán sem tervezek. Ezzel együtt pedig oltást sem kérek.
2021. máj. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem okozott gondot. Nagyon sokat kellett dolgoznom, sokszor késő estig fent lenni, várni a Közlönyt (könyvelek), de megértettem, hogy miért kell.
2021. máj. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Az elején még kicsit jól is esett a pihenés, home officeban dolgoztam, sokat voltam a párommal, sütöttem-főztem. Nem sokat tudtunk még erről az egészről, féltünk is, rossz volt nem találkozni a szüleimmel.Aztán elvesztettem a munkáimat, elfogyott a félretett pénzünk és elég kilátástalan volt minden, sokat szorongtam miatta. 1-2 hónapja kezdtünk talpra állni.
2021. máj. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem igazán érdekelt, a vendéglátósokat, és társaikat viszont sajnáltam. Szar ügy mikor az idióta vezetők miatt tömegek megélhetése kerül veszélybe.
2021. máj. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

1-nél a pont, mi ugyanígy voltunk/vagyunk vele. Volt egy 50 eFt-os bünti kijárási tilalom megszegéséért, ennek nem örültünk. Oltást nem kérünk, köszönjük szépen.

73N

2021. máj. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag nem érintett, kivéve a kocsmába járást, de azt is megoldottuk...
2021. máj. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Örültem neki, mert egy antiszociális idegbeteg vagyok.
2021. máj. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Elvesztettem életem első munkáját, amit imádtam. Ezen kívül nyilván aggódtam is, mert akkor még semmit nem tudtunk biztosra erről a vírusról és anyukám pl krónikus beteg gyenge immunrendszerrel.
2021. máj. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Komolyan vettem, paráztam, hogy mi ez.
2021. máj. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

A sajat erzeseim osszezsugorodtak, a sajat kis problemaim jelentosegevel. Azonnal atallt az agyam mas uzemmodra. Hogy ezt most okkal kell igy tenni.

Kulfoldon elek, se diktatura, se kamuzo media. Lattam, hogy ez van. Panikbetegkent, kevesbe szorongtam, mint normal korulmenyek kozott, mert ahogy irtam, atkapcsoltam masik modba. Nalam ket ev belefer. Egy haboruhoz kepest nem durva. Viszont masok huszadennyi lemondast se hajlandok vallalni, es azok miatt lehet esetleg szar ot ev mulva is.

2021. máj. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!