Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tartottatok már házibulit a...

Tartottatok már házibulit a novemberi 10 fős korlátozások óta?

Figyelt kérdés

Hányan voltatok? Ha többen mint a megengedett 10, lett vmi következménye? Jöttek rendőrök? Ha igen mi alapján buktatok le, mit gondoltok?


A koronavírust elkapta a buli után valaki? Ha igen mennyire?


Utólag nézve megérte megtartani? Mit gondoltok? Kinek mi a tapasztalata?



2021. máj. 9. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Tartottunk, karácsonyi összejövetel volt még tavaly decemberben.


11-en voltunk, a család, otthon.


Rendőrök nem jöttek, mégis honnan tudták volna...?


Mindannyian elkaptuk a felnőttkorúak közül, a két kisgyereken nem mutatkozott semmi. Az egyik családtag (idős, már legyengült szervezetű, krónikus beteg) kórházba került és el is vesztettük őt, ketten szintén kórházba kerültek, egyikük lélegeztetőgépen volt, de végül felgyógyultak. A többi jelenlévő vegyes erősségű tünetekkel átvészelte, engem nem ért a hatása.


Nem érte meg, ilyen áron semmiképpen sem.

2021. máj. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Tartottam baráti összejöveteleket. Nem igazán lehet házibulinak titulálni, mivel nem az a "hangos zene és lerészegdés" kategória volt. Nem voltunk többen, mint a megengedett, de éjszakázós volt. Ebben a társaságban egy ember korábban volt koronás, mi többiek nem kaptuk el.


Illetve voltam más házibulijában. Tudtommal senki nem lett koronás közülük, de volt olyan, aki amiatt mégse tudott jönni.


Buliktól függetlenül elkapta a család. (Igen, biztosan nem buli miatt, mert akkor már egy ideje nem jött össze) Végigment szinte mindenkin, de enyhe lázzal megúsztuk.


Sosem buktunk le, sosem voltunk igazán hangosak. (Kivéve szilveszterkor, de akkor mások még hangosabbak voltak)

2021. máj. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Nem, de normál esetben sem vaunk 5-6nál többen. A közvetlen környezetemben csúnya munkát végzett ez a kórság, én próbálok nagyon óvatos lenni :/
2021. máj. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

Én rengetegbe voltam november óta,a szilveszter volt a legnagyobb,azóta csak nemrégiben egy kerti parti,meg egy 15 fős szülinapi buli volt még.

Sose voltak rendőrök,sose jelentettek fel,sose tudták mi folyik egy házban,

Senki se kapott el semmit,senkinek se volt semmi a családjában,azóta meg,gyakorlatilag mindenki bevan oltva :) Szóval élni tudni kell,csak okosan😉

2021. máj. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!