Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki magyarként szívből...

Ha valaki magyarként szívből gyűlöli a sikeres magyar sportolókat, annak mi lehet az oka? Zavarna titeket ez valakiben?

Figyelt kérdés
Pl. olyan futballmeccseken ahol van egy magyar meg egy külföldi csapat, mindig a magyarok ellen van, és ócsárolja őket, vagy agresszív dolgokat mond rájuk. De minden más sportban is, gyűlöli a magyar versenyzőket és ellenük van határozottan.
2021. máj. 24. 07:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Miért kellene egy sportolót csak azért szeretni, mert magyar?

Én imádom a bringát. Tök jó, hogy Atti napokig vezette a Girot, de ettől még nem neki drukkolok.

2021. máj. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Azért a magyar focinál nem hiszem, hogy bárki is elhiszi, hogy életképes csapatnak szurkol.
2021. máj. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #2!


Ó, dehogynem... :D A fanatizmus az ésszerűség határain kívül áll. Én - akaratomon kívül, kényszerhelyzet okán - több Ferencváros szurkolót is ismerek. Közös nevezőjük az ostobaság, és az erőltetett "magyarságtudat", és az elvakult hit a Fideszben.


Hidd el, hogy az ostobaság idehaza nem ismer határokat...

2021. máj. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A foci jó pl. rá: az igazán nagy "magyar" csapatokba mennyi az eredeti magyar?

Ezért...

2021. máj. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Ne általánosítsunk! Számtalan kiváló sportolónk van, akinek az egész ország szurkol és büszkék vagyunk rájuk. A futball pont nem ilyen, talán ez az egy kivétel. Sok száz milliárdot költ rá az állam, 50-100 milliós éves fizetések vannak, még másodosztályban is milliókat keresnek, miközben nulla teljesítményt nyújtanak, és lakatlan szigetektől is rendszeresen kikap a nemzeti válogatott.
2021. máj. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a többségnek csak a focistákkal van baja. Mert a mi keservesen megkeresett pénzünkből mennek illegetni magukat, mert mi fizetjük a milliós fizetésüket, a stadionokat fűvel, a luxus autót és még sorolhatnám.
2021. máj. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kedves #6!


Ezt mi magunk basztuk el. Mindazok, akiknem igénye van erre. Ha az ostoba birkák nem mutatnának érdeklődést felé, nem lenne igényük rá, akkor veszteséges lenne, és megszűnne :) Ha végre kinyílnának a szemek, kitisztulnának a tudatok és összefognánk, egy jobb világot hozhatnánk el.


A szavazást, másokat befolyásoló hatalommal való rendelkezést pedig intelligenciaszinthez kellene kötni. Egy elvakult Ferencváros-szurkoló véleménye jelenleg ugyanúgy 1 darab egységet ér, mint egy professzoré. Ez pedig maga a téboly!

2021. máj. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem veszteséges a foci mindeféleképpen itthon. Most gondoljatok bele, hol tudnának jegyekből annyit értékesíteni, hogy milliárdokat hozzon vissza? Persze van miből finanszírozni, csak sajnos abból, ami mehetne az oktatásba vagy az eü. rendszer feltámasztására például.
2021. máj. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Természetesen nemzetközi szinten értettem - hiszen a labdarúgás intézménye világszintű üzleti szervezet.


A magyar labdarúgás egy befektetés, és mint minden befektetés, eleinte költséges, és hosszú távon térülhet csak meg. Orbán a labdarúgás tortájából is akar magának egy szeletet, és ezt minden áron el akarja érni. Ki tudja, 30 év múlva lehet, hogy egyszer majd sikerül is... Mert esély erre is van.


Nemzetközi szinten kellene az embereknek elfordulnia a labdarúgástól ahhoz, hogy ne legyen ennyire túlértékelt, "elszállt" ez a sport. Lásd a Formula-1-et: a világ legköltségesebb sportága. Hosszú idő utan az is összeomlani látszik, mert az emberek kezdenek elfordulni tőle.


A világon minden hatalom a "kisembereké" lenne. Ez egyedül azért nincs így, mert ők maguk adják át azt, saját kezűleg.

2021. máj. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, ha ilyen ismerősöm lenne. Nem kell szeretnie őket csak azért, mert magyarok, de szidni, becsmérelni sem kellene őket.
2021. máj. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!