Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van értelme az életnek 30-35...

Van értelme az életnek 30-35 éves kor fölött, ha addig nem sikerül viszonylag sikeres karriert építeni és tartós párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
27 éves férfi vagyok és nagyon kezdem úgy érezni, hogy kezdek kifutni az időből és már csak pár évem van cselekedni, ha akarok valamit az élettől. Szereztem diplomát, volt már több munkahelyem is, de eddig egyik hellyel sem voltam elégedett, sem a munkával, sem a fizetéssel. A jelenlegi helyem ígéretes, itt már lehetne karriert építeni, de nem rég kezdtem, még nem mondanám biztosnak. Párkapcsolati téren sem sok mindent tudok felmutatni, pár rövidebb kapcsolaton kívül. Nem néz ki túl jól és az anyagi helyzetem sem imponál a nőknek. Belegondoltam, hogy ha 30 éves koromig nem kapom össze magam, onnantól már baromi nehéz lesz normális párkapcsolatot kiakakítani, a korombeli nők nagyon nagy többsége már most is foglalt, házasságot, gyereket tervezget, később pedig már jönnek a kiégett, elvált, gyereket egyedül nevelő 30asok. Nekik én már csak egy pótlék lennék, amit nem akarok. A munkahelyeken is 22-25 évesen még elő lehetett adni a tapasztalatlan pályakezdőt, de 30on felül ez már nem fog bejönni senkinek, addig le kell tenni valamit az asztalra. Ha ne adj Isten a következő 3-5 év során sem jönnének össze a fentebb említett dolgok, mégis mi értelme lenne tovább élni? Ugyan most sem túl örömteli az életem, de legalább van még remény, hogy lehet jobb. De pl. 40 évesen miben reménykedhet az ember, ha addig semmi nem jött össze neki?
2021. máj. 22. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Az életet élni kell, élvezni, nem a karrier fog meghatározni. Dolgozz, ahogy tudsz és keress olyan nőt akivel jól érzed magad, ha most lenne is egy gyereke mi van akkor? Egyszerűen neked később jött be az élet.


Aki elvált férfi, vitt mindent a nő, albérletben lakik 50 évesen, egyedül, minden nélkül, gyerek tartást fizetve az mit mondjon?:D


Max te sem vagy szuper sikeres, és akkor mi van? Én sem ha érdekel, diplomám van, alig nettó 310-et keresek havonta, többi diplomás ismerősöm többet. De találtam egy lányt aki pont úgy nem túl népszerű mint én, de szerényen elvagyunk meg mindent leszarunk. :D


Az életet nem szabad túl tolni, mert sokakat cserben hagy. Szerintem próbálj keríteni valami szerény takaros lányt, még ha van is egy gyereke akár, és éljetek lazán, békésen még ha nem is full gazdagon de nem is szegényen. Akinek ennyi nem elég a boldogsághoz, ott a fejben van baj szerintem.

2021. máj. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
De egyébként karrier alatt mi az amit elakarsz érni? fél millás fizu vagy mire gondolsz?
2021. máj. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Én 30 évesen kitanultam egy teljesen új szakmát, nem vagy lemaradva semmiről.
2021. máj. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"De pl. 40 évesen miben reménykedhet az ember, ha addig semmi nem jött össze neki?"


Leírom,ha akarod, de törölni fogják a választ.

2021. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Eletkor stimmel, elethelyzet is valamennyire azzal az ellentettel, hogy en meg szuz vagyok. Viszont nekem a gyomrom felfordul egy kapcsolattol(sohasem volt) es en ennek tudataban remete modjara veszek jovoheten egy alig 20 m^2-es lakast hitelre. 🙂 En igy erzem magam boldognak. Lehet eljon majd az ido amikor azt mondom szuksegem van erre es eljon az ido amikor jobban fogok keresni, ezeket lehet szepen es jol kezelni, elore tervezni de azt mondom, hogy meg mindig elorebb vagy, mint en es hidd el, nem bankodom.
2021. máj. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

5


A lakásvásárlás teljesen jó döntés, kb havi albérlet árban lesz a törlesztőd, így inkább azt fizesd és lesz legalább egy pecód :D


Amúgy krvázni lehet, akár fizetősön is :D

2021. máj. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jo dontes, de igy is rengeteg hitelt vettem fel(tobbnyire diakhitelekbol finanszirozom az oneromet, mert nincs vagy brutaljo a kamata). Masik reszrol jovoheten megyek a bankba es ott derul ki, hogy mennyi lesz a hiteltartozas, kb 82-85e forint a havi torleszto plusz 20-22e a rezsi. Most mindennel egyutt egy szobaert fullosan fizetek 75e forintot. Sok lesz a kulonbseg de igen, sajatot fizetek, kompromisszum, hogy kicsi de az utobbi 10 evemet ekkora helyeken eltem, ugyhogy nekem teljesen oke. 🤗 Lett volna lehetoseg egyejszakasra meg qrvazasra is, nem akartam, ennyi...
2021. máj. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Értelem én is hasonlót tervezek, csak az önerő külföldi melóból van meg, nem tudom milyen feltételei vannak egy diákhitelnek, de gondolom jó lesz így is.


Amúgy nem robban szét a faxod ennyi év szüzesség után ? :D


Azért sokáig ne tartogasd XD

2021. máj. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

0% es 1,99% a kamat, nem sok. Feltetele, hogy felsooktatasban hallgatoi jogviszonyod legyen es megkaphatod a hitelt.

Nem robban szet, ott a marokmarcsi.🙂 viszont latom ismeroseimnel, akiknek kapcsolatuk volt es az utobbi fel evben szakitottak. Nos, nekik nehez, mert ha van egy normalis szexualis eleted es egyszer csak kodde valik, az gond. Nekem nem volt, nem tudom milyen, igy nem tudom mit veszithetek❗️

2021. máj. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9


"viszont latom ismeroseimnel, akiknek kapcsolatuk volt es az utobbi fel evben szakitottak. Nos, nekik nehez, mert ha van egy normalis szexualis eleted es egyszer csak kodde valik, az gond. Nekem nem volt, nem tudom milyen, igy nem tudom mit veszithetek"


ez mekkora gáz kifogás már :D

2021. máj. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!