Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Ginny and Georgiaba melyik...

A Ginny and Georgiaba melyik színészt választanátok Marcus szerepére????

Figyelt kérdés
Én még csak most jutottam el odáig hogy megnézzem, de nekem ez a Marcus nagyon nem tetszik. Marmint a karakterrel magával nincs bajom, de a színésze nagyon nem jön be és azon godolkodtam hogy ha választhatnék melyik színészt raknám be hogy játsza el ki lenne az?? Én nem jutottam semmire remélem ti tudtok segíteni...

2021. máj. 24. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Timothée Chalamet
2021. máj. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tenyleg köszi <3
2021. máj. 25. 05:57
 3/5 anonim válasza:
81%
Olyan jó, hogy ezt nem csak én vettem észre,azaz nem csak engem zavar, hogy mennyire nem illik Marcus karakteréhez ez a színész :D Egyébként én vagy Jacob Elordi-t tenném be helyette, vagy Noah Centineo-t. Mindkettőhöz nagyon illene ez a karakter, de főleg Noah-hoz, te jó ég :D :3
2021. máj. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
uwu Noahra mar en is gonoltam es az tenyleg tok jo lenne
2021. máj. 27. 19:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig pont hogy tökéletes erre a szerepre. Bár nem ismerem a színészt, nem tudom, hogy a valóságban milyen, de én egyszerűen nem tudok mást elképzelni a helyére. Noah-t és Jacobot pedig főképp nem, mindketten jellegzetes karaktereket alakítottak korábban, Noah annyi netflixes filmben szerepelt hogy már szinte unalmas, és Jacob is a Csókfülke jellegzetes karaktere, így sokkal jobb, hogy ebben a sorozatban legalább egy előtte ismeretlen színészt választottak akit nem lehet kötni egyéb romantikus tinifilmekhez.
2021. júl. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!