Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tanácshoz fordulnék... Már...

Tanácshoz fordulnék... Már tobb mint egy éve nem volt kapcsolatom. De semmilyen.. Lehet h tenyleg csunya vagyok? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Szoval nem erzem tul jol magam a boromben. Volt par fiu akin ugy lattam h tetszem nekik de semmi tobb.. Nem olyan rossz szinglinek lenni de szar erzes h ilyen csunya vagyok.. Belenezek a tukorbe es mar tulkeppen mindent csunyanak latok magamban. A szam vekony, az orrom kicsit hosszu stb.. Stb.. Pedig azert apolom magam. Nem hanyaglom el magam egyeltalan. De akkor miert nem ir ram vagy probalkozik senki mar tobb mint egy eve?
2021. máj. 26. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már többeknek tetszettél, biztos nem vagy csúnya. Ha azt szeretnéd, hogy kezdeményezzenek nálad, legyél kicsit nyitottabb. Ha nem adsz semmi jelent, hogy benne lennél az ismerkedésben, akkor sokan nem fogják megpróbálni.
2021. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

Tanács! Van itt valaki, akit Tanácsnak hívnak? Lépjen elő!

Nem, nem azért, mert "csúnya" vagy. Nem az számít. Erre találták ki a plasztikát: lehúzni gyanútlan embereket, akik azt hiszik, műszájjal jobbak ,többek, szebbek lesznek.

2021. máj. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

Jelen, Dr. Tanács Péter vagyok. Miben segíthetek? Hozzám nyugodtan fordulhatnak, de a pandémia miatt személyes rendelés jelenleg nincs.

Az email címem: tanácsvagyok@mértékahaverom.com

Forduljon hozzám bizalommal, mottóm: "Tanácsot ne adni szokás, tanácshoz fordulni kell!"

2021. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

NORMALIS valaszokat kerek xdd

Igen, szarul fogalmaztam, tanacshoz fordulni nem lehet, oke, vagom. De a kerdesemre kerem a valaszt lol

2021. máj. 26. 21:43
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ezzel a problémával ne az önkrmányzathoz fordulj! (Ma már így hívják).
2021. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó, azért szerintem én (#2) és az 1-es is írtunk normális dolgokat is.

Én már privátot is kaptam egy ötvenes pasitól; gondolom a kérdezőnek szánta.

De hidd el nekem: nem ezen múlik!

2021. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem gondoltam csúnyának magam.

Mégis volt egy valamivel több, mint másfél éves kihagyás az életemben pasik terén.

Nagyon rossz volt, rosszul éreztem magam a dologtól.

Sokat olvasgattam az interneten, elképzeltem milyen párt szeretnék aztán picit lenyugodtam.

Jöttek is ismerkedési szándékkal a pasik. Annyi volt a titok, hogy nyitottabban álltam a dologhoz. Ha olyan próbált ismerkedni akivel voltak kétségeim, neki is adtam esélyt.

Te is legyél nyitott, figyelj fel rá kinek tetszhetsz.

2021. máj. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Két dolog.

Ha ülsz a szobában mint egy jégkiránynő, búslakodsz és várod, hogy eléd vesse magát a fehér herceg akkor nem csoda. Másrészt, bűn ronda vagyok, rossz az alakom is, mégis szinte mindig volt párom, hosszú távú kapcsolatok (Az más kérdés, hogy milyenek, de az már nem a külsőn múlt), szóval egy minimálisan kellene nyitottnak lenni, nem várni bezárkózva a sültgalambot

2021. máj. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
írj rám ha ismerkedni akarsz.
2021. máj. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!