Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnétek ha Magyarország...

Szeretnétek ha Magyarország éghajlata trópusibb lenne, vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés

Nekem tetszene, ha egész évben nyár lenne. Nem kéne szigetelt házban élni, akár az erdőszélen is lakhatnánk ilyen saját erőből épített bambuszházban, mint Thaiföldön és sosem kéne fűteni.


Mellettünk nőne a banán, a kókusz, a sárkánygyümölcs, a cukornád, meg minden, alig kéne kajára költeni, és rizst, búzát évente kétszer is lehetne aratni.


Bármikor lehetne csobbanni egyet a tóban, bármelyik hosszú hétvégéből lehetne egy rövid balatoni strandolás.


A fákon majmok, makik ugrálnának, az erdőben időnként látnánk tigrist is.



2021. máj. 27. 23:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
70%
Ez szuper hír, remélem igazad lesz:)
2021. máj. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
56%
#11 De lehet télen lesz 40 fok, ki tudja
2021. jún. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%

#10

Klímaváltozás van. Nem Magyarország melegszik.


Én úgy érzem mi inkább egyre hidegebb hely leszünk, nem is emlékszem, mikor volt utoljára 35 fok, pár éve nem voltam strandon se mert nem volt elég meleg hozzá. :(

2021. jún. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
70%
#13 Jó de akkor karácsonykor és mikuláskor legyen térdig érő hó, ahogy szokás és ne legyenek mindenszentekkor még +25 fokok mert tavaly is emlékszem pólóban meg rövidnadrágban jártuk a temetőt.
2021. jún. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
42%

#14

A klímaváltozás erről szól, hogy egyre szélsőségesebb és abszurdabb az időjárás. Lsd novemberi rövidgatyás idő, 30+ fokok a sarkkörön, és értékelhetetlen "nyarak" magyarországon.

Sajnos nem így működik, hogy "legyen" ilyen vagy olyan idő.

Amúgy most az elmúlt télen pl. kifejezetten sok hó esett, decembertől áprilisig.

2021. jún. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
70%
Na, hogy bírjátok ezt a meleget? 😩
2021. jún. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
70%

#16

Én imádom, 8-9 hónapja vártam rá. :)

2021. jún. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyen legyen!

2023. márc. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!