Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elvándorolt és kivándorolt...

Elvándorolt és kivándorolt magyarok! Fura és bizarr lehet ez a kérdés, de ti hová szeretnétek, hogy temessenek majd titeket a halálotok után? Mo-ra vagy az új hazátokba?

Figyelt kérdés

2018. okt. 4. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem őszintén nem érdekel, hogy mi történik majd a testemmel a halálom után. Hamvasszák el, aztán szórják azt a kupac hamut a tengerbe vagy akárhová, amit akarnak. Remélem egy kényelmes, olcsó megoldást találnak, ami sincs senki terhére.
2018. okt. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem sehová, a legjobb az lenne, ha hamvasztás után szétszórnának valamerre.


De mivel itt külfölödn van az életem, a családom, teljesen idióta ötlet lenne MO-ra vinni eltemetni.

2018. okt. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egész családom itt él, és én is hamvasztást kértem.

Kinek, minek lenne az jó, ha Magyarországon szórnák szét a hamvaimat, mikor a család csak néha-néha utazott oda, és egy-két tagján kívül senki nem beszéli még a nyelvet sem?

Engem meg miért érdekeljen, hogy hol leszek, amikor már semmivé váltam?

2018. okt. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
csak magyar földbe ne
2018. okt. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, csak minél később
2018. okt. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
Hamvasztás, egy részét Tihanyba a többit Isle of Skye-on szórják szét.
2018. okt. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek hármas válaszolóval. A temetési hely (és szertartás) engem abszolút nem érdekel, oda ahova a családom akarja. És mivel nejem, gyermekeim nem tudnak magyarul és nem sokszor voltak ott akkor miért pont oda akarnám? Úgyhogy egyértelműen az új hazámba (Svédország).
2018. okt. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
kit érdekel mi lesz a testeddel miután meghalsz? azt se fognád fel ha beb a sz n á nak egy kukászsákba és kiraknának a telepen. szóval engem az se érdekel ha feldarabolják és eladják kutyakajának az egykori testem. amúgy meg a hamvasztás tűnik a legnormálisabb/olcsóbb megoldásnak. a temetés idióta, drága baromság. de úgyse fogom tudni hogy megcsinalták e.
2018. okt. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!