Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi okból tesztek valakit...

Mi okból tesztek valakit tiltólistára facebookon és mit kell ahhoz csinálnia, hogy életfogytiglant kapjon?

Figyelt kérdés
Engem néha leszoktak tiltani facen, de az a furcsa, hogy olyan emberek, akikkel nem is volt semmi balhé viszonyom.
2021. máj. 28. 13:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak egy embert kellett eddig letiltanom, egy exet aki zaklatott mindenhol. Egyébként meg ha letiltok valakit akkor evidens, hogy soha többet nem oldom fel.
2021. máj. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor üzenetben zaklat, vagy idióta meghívókat küldözget. Berak csoportokba, ilyesmi.
2021. máj. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig csak 2 embert tiltottam, mindkettő szexuális ajánlatokat tett és konkrétan zaklatott, még azután is hogy többször világosan tudtukra adtam, hogy nem érdekel. Ment a tiltás, természetesen nem áll szándékomban valaha is feloldani.
2021. máj. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

En random nem teszem. Vagy kinos, de tenyleg kinos kommentek. Vagy valaha volt kozeli barat, akivel szakitas szeruen valamiert megszakitom a kapcsolatot, es egeszsegtelennek talalom, hogy ugyanugy lassuk egymas profiljat. Hiszen azelott nem ult volna tobbe a nappalimban es nem telefonalt volna.

Maskulonben oszinten nem ertem, mert siman el lehet tavolitani az ismerosok kozul. Pl mert inaktiv, nem is igazi ismeros, konteokat posztol.

2021. máj. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Amikor üzenetben zaklat. Emiatt 2 srácot tettem tiltólistára, közülük egyik ovistársam volt, és elég para volt, amit művelt..

Ha valakit letiltok, én sem oldom fel és törlöm is őket az ismerősök közül.

2021. máj. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Tehát akkor az a lényege a tiltásnak, hogy akit az emberek tiltólistára tesznek, azzal az a cél, hogy az életükből kiakarják törölni az illetőt és ezért nem csak egy x ideig lesz tiltva az illető, hanem életfogytiglant kap.

2021. máj. 29. 03:57
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
6 Persze, mi más célja lenne? Semmi értelme a tiltogatás-feloldogatásnak.
2021. máj. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#6

Miért, mi más célja lenne?

De komolyan nem tudom elképzelni. :D

2021. máj. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Először én sem értettem, hogy #6 mire is gondol, de most bevillant.

Vannak olyan lányok, akik összevesznek a legjobb barátnőjükkel, és ahelyett, hogy mondjuk megbeszélnék, szimplán csak letiltják őket x időre. Majd, amikor kellően lenyugszanak, feloldják, mintha mi sem történt volna. De lehet, nem erre gondolt a Kérdező, viszont hirtelen most ez ugrott be.

2021. máj. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#9 ilyesmire gondoltam, van úgy, hogy az ember valakit akár haragból, vagy hirtelen felindulásból letilt, aztán egy x idő után, amikor már megenyhült az illető, akkor meg feloldja.


Én mondjuk akkor oldok fel valakit a tiltólistámból, ha valamilyen oknál fogva közel állt hozzám az illető, volt sulis társ, vagy valami régi ismerős, de lehet nem kevés x időre, hanem mondjuk pár évekre letiltom és ha már bízok abban, hogy már változott azóta valamennyit, akkor megenyhülök és feloldom a tiltását.

Ismerősnek nem feltétlen jelölöm be újból, csak a tiltólistámból oldom fel.

A facebook elmondása szerint az illető úgysem kap értesítést arról sem, ha feloldom a tiltólistámból.

2021. máj. 31. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!