Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fogtatok már bolhát magatokon?

Fogtatok már bolhát magatokon?

Figyelt kérdés

Én rendszeresen pedig csak egy macskám van bár lehet a munkahelyről is hozok haza párat.

Tegnap például 2 után hazaértem és kávézás közben éreztem, hogy csípi a bokám. Felhúztam a nadrág szárát és a zokni szélénél volt. Megfogtam, szétharaptam, ittam tovább a kávémat.

Az előbb Candy Crush közben éreztem, hogy csípi a bal kezemet. Odanéztem és ott is volt, le is tudtam fotózni majd ezt is szétharaptam.

[link]

Ez pedig 1 hét termése:

[link]



2021. máj. 28. 18:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az a fajta aki ennyitől befosik és már az ördögöt festi a falra.

Sajnos a macskám nem állja meg az övet viszont veszek majd valami bolhaírtót bár ha úgy nézzük én magam is az vagyok:D

2021. máj. 28. 19:14
 12/14 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem téged megharapott egy vérmacska, és azért vagy..."ilyen". 😆
2021. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
91%
Hogy lehet egy bolhát szétharapni?? Az annyira pici, hogy ha meg akarnám harapni foggal, meg se találnám.. én ezt nem értem. Na mindegy, amíg volt kutyánk és macskánk én is találtam magamon néha. Két körmömmel nyírtam ki.
2021. máj. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Még félálomban is, pedig már régóta nincs macskánk vagy hasonlónk.
2021. máj. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!