Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha változtathatnátok valamit...

Ha változtathatnátok valamit magatokon, mi lenne az?

Figyelt kérdés
Akármit lehet. Külső, belső, minden! Kíváncsi vagyok a válaszokra! :D

2015. júl. 13. 22:18
 1/9 anonim válasza:
Én talán optimistábbá, és egészségesebbé változtatnám magamat.
2015. júl. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 opened paradise ***** válasza:
Picit elállnak a füleim,meg kevesebb empátiát.
2015. júl. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2 ezek közül egyik se probléma. Társaságibb személyiség lennék a mostaninál.
2015. júl. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A hajam.Világéletemben utáltam a hajamat,akkor is hogyha mások szépnek mondták.Göndör fakó barna hajam van,és jelenleg még rövid is.Úgyhogy rút kiskacsának érzem magam.Egyszerűen nem illik a személyiségemhez.Évekig vasaltam,míg középiskolába jártam,de már beleuntam,hogyha izzadok vagy hidegebb idő van,akkor nem marad úgy,és szétszárad tőle,és nem nő rendesen és nem olyan szép,mintha természetes egyenes lenne...szóval azt hanyagolom...de így meg utálom.Tönkretette az önbizalmamat.Hosszú,egyenes vagy enyhén hullámos hajat szeretnék,ami egészséges,lágy,és világos rezes szőke színe van....az enyém kb.az ellentéte...
2015. júl. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 opened paradise ***** válasza:
Hát neked nyilván nem :D
2015. júl. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szeretnek szep arcbört


belösleg: jo lenne a megbiznek masikban. Mindig arra tudok csak gondolni, hogy mikor hasznalnak ki.

Szeretnek neha felszabadultabb lenni, könnyen baratkozni.

Nem megitelni elö latasra az embert.

Megtanulni szeretni...

2015. júl. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem idegeskednék minden lehető dolgon, amik még meg sem történtek. Túl sok a stressz.
2015. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! :)

Én külsőleg a számon változtatnék. Ha csak egy miliméterrel lenne vastagabb, már az tökéletes lenne. Belsőleg pedig többet gyakorolnék gitáron. Meg van egy olyan hülye tulajdonságom gyerekkorom óta, hogy valamiért szó szerint hányok ha gyümölcsöt, zöldséget eszek, és ez az egészségem rovására megy. Örülnék neki, ha egy kicsit hajlékonyabb lennék, és ha karizmatikusabb lennék. :D Én és az elvárásaim. :D

2015. júl. 15. 15:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Szebb arcbőr és haj.

Ne érezzek felesleges bűntudatot, ne legyek ilyen érzékeny.

2015. júl. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!