Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megjelent nálunk is az indiai...

Megjelent nálunk is az indiai mutáns. Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Ugye nem jön szeptemberben a negyedik hullám, mert tele a hócipőm az egésszel már.

2021. máj. 29. 07:56
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
85%
Nevetséges az a véleményem.A játék arra megy ki hogy mindenki be legyen oltva.Vergődjenek csak!Egészségükre👍
2021. máj. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
86%
Pedig számíts rá,hogy jönni fog...ne így legyen persze,de itt már sajnos politikai,gazdasági érdekek is vannak a háttérben.Mondom ezt úgy,hogy beoltattam magam,nem vagyok összeesküvés elméletes sem.Csak hát bűzlik ez az egész...Magyar mutáns,Indiai mutáns,mutáns mutáns,férfiaktól eredő mutáns,nőktől eredő mutáns,már csak ezeket várom...kíváncsi leszek mi lesz ősszel.
2021. máj. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
86%

Újabb korlátozások lesznek ősszel és a szokásos riogatások.Ezt lehet sejteni előre.Persze még oltás,oltás és oltás.Már aki beadatja

#11

2021. máj. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
82%

Jól ki van ez találva.


Először csak az öregek és idősek.

Majd amikor még sehol az oltás akkor már úgy beszélnek róla, mint a megváltóról.


Amikor elkezdik unni az emberek az oltás témát akkor jön az angliai mutáns, ami már felnőtteket is támad, mindenki szaladjon "oltakozni".


Most amikor megint kezd kifulladni az oltás lendülete, akkor jön az indiai mutáns ez már gyerekeket is támad, így végül beoltanak mindenkit.


Nem vagyok vírustagadó, létezik a vírus, nem vagyok oltástagadó, elhiszem, hogy hasznos a vírus ellen.


De annyira látszik, hogy egy nagy színjáték az egész.


Főleg így amikor egyik nap még azért szidnak, hogy nem veszed fel a maszkot mindenhol, másnap már ugyanazok az emberek tobzódnak maszk nélkül a teraszokon, mert "most már lehet, már nem kell a maszk". És rád néznek hülyén ha magadon felejted.

2021. máj. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
#14:Minden mondatoddal egyetértek!!!
2021. máj. 29. 09:37
 16/32 anonim ***** válasza:
52%

Mondjuk ez az oltás is érdekes.


Alapból azt látom, hogy a legtöbb ismerősöm oltás után kapta el a vírust és lett tőle baromi beteg, volt aki ugyanúgy kórházba került.


Aztán nyilván megmagyarázzák hogy ha nem kap oltást, sokkal rosszabb lett volna.

De ha azt mondod, lehet el se kapta volna, akkor a te fejed harapják le.


Az is érdekes, hogy amelyik ismerősnél oltás előtt volt Covidos a családban, ott egyikükre sem terjedt át, negatívak, tünetmentesek voltak, senkit nem fertőztek meg. Úgy, hogy Covidossal egy házban egy ágyban éltek.

2021. máj. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Szerintem ebből az egészből sosem fogjuk megtudni mi volt igaz és mi nem. A számok, a statisztika stb se biztos, hogy valós. Nem tudjuk mennyire hatékony az oltás, meddig véd. Semmit nem tudunk. Mindent úgy irányítanak ahogy akarnak.

Az embereket egymásnak ugrasztják,mindenki szid mindenkit. Most meg bedobják az indiai mutáns témàt. Nem tudom van-e még olyan ember aki nem unja ezt. Térjen már vissza a normális élet.

2021. máj. 29. 09:48
 18/32 anonim ***** válasza:
26%
Tegnap a propaganda dobozban már az "Olimpiai" mutánssal ijesztgették a népet...
2021. máj. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
33%
Borzasztó.Amikor meghallottam rögtön rám is jött a híg fosás.
2021. máj. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
74%
Az, hogy megjelent, nem jelenti azt, hogy ez válik dominánssá. A brazil meg a dél afrikai is megjelent korábban, de az angol maradt a domináns
2021. máj. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!