Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megjelent nálunk is az indiai...

Megjelent nálunk is az indiai mutáns. Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Ugye nem jön szeptemberben a negyedik hullám, mert tele a hócipőm az egésszel már.

2021. máj. 29. 07:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%
Semmit.
2021. máj. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
26%
Csak reménykedni tudok, hogy az oltásellenes idióták miatt nem zárnak le megint mindent.
2021. máj. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
77%
Semmit. Reménykedem, hogy nem lesz digitális oktatás.
2021. máj. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
79%
Szinte biztos, hogy a nyári szezon után újabb hullám fog jönni. Tavaly is így volt, pont akkor kezdődött el, mikor vége lett a nyári szezonnak. Tavaly valójában a "hullám" már a nyáron elkezdődött (elég körbe kérdezősködni, és saját fertőzési statisztikát csinálni, én megtettem, egyértelműen mutatja, hogy már július elején sok új fertőzött volt; csak az ismeretségi körömben több, mint az országos hivatalos statisztikában ebben a hónapban), csak nem lett bejelentve, hogy ne kelljen bezárni mindent és ne legyen annyi az egész vendéglátásnak. 99%-ig biztos vagyok benne, hogy idén is így lesz. De valószínűleg nem lesznek olyan komoly szigorítások, mint amik voltak mostanában. Elvégre is be van oltva 5 millió ember, az már majdnem olyan mintha immunisak lennénk rá... Az nem számít, hogy világ elsők vagyunk így is halálozásban...
2021. máj. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
82%

A beoltottság nem jelent immunitást. Április 1-én és május 6-án kaptam meg az oltásokat. 24-én belázasodtam másnap teszteltek és most házi karanténban vagyok covidosan. Szerencsére nem vagyok már lázas csak már nagyon unom a bezártságot.


Az oltás szerintem csak segíti a covid átvészelését de nem tesz immunissá.

2021. máj. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
69%
Majd jön a tizedik hullám pár év múlva és úgy fogják hívni, hogy magyar mutáns esetleg pannon mutáns.
2021. máj. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
83%

Állítólag az oltások védenek az indiai mutáns ellen is, állítólag...

de amúgy azt is mondták, hogy Indiában megjelent egy új betegség is, a fekete gomba vagy mi...ez egy mókuskerék, aminek soha se lesz vége. Örökre viszont nem lehet így élni, mármint korlátozva, nem életszerű, hogy még ki tudja meddig online oktatás legyen, elveszítsék a munkájukat, ne lehessen eljárni ide-oda, stb.

2021. máj. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
69%
Már nem is érdekel.
2021. máj. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, kár volt feltenned a kérdést, mert most a jobb és baloldaliak lepontozzák egymást, ennyit sikerült elérned. Legközelebb a Politika rovatba írj.
2021. máj. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
64%

6


Á dehogy...Akkor jönnek majd az állami, megyei,járási, városi ,falusi mutánsok.Ezek után pediglen a névre szólók.Aztán majd a vércsoport,testmagasság,lábméret,farokméret,punci mélység,szemszín,orr és fülszőr specifikus mutációk.

2021. máj. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!