Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megjelent nálunk is az indiai...

Megjelent nálunk is az indiai mutáns. Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Ugye nem jön szeptemberben a negyedik hullám, mert tele a hócipőm az egésszel már.

2021. máj. 29. 07:56
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
97%

Én tegnap vagy ma olvastam már azt a hírt is, hogy Ausztráliában terjed az indiai mutáns HELYI változata: vagyis az indiai mutáns ausztrál mutánsa. A mutáns mutánsa. Aztán majd lesz a mutáns mutánsának a mutánsa.

Én kitartok, elhatároztam, hogy ha már eddig nem sikerült, akkor továbbra sem fogom elkapni semelyiket. Kifejezetten a hottentotta mutánsra várok, majd azt!

2021. máj. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
82%
Az jó, ha elkezd mutálódni, ezzel gyengülnek el a vírusok... azert mutálódik ennyire, mert gyengül. Spanyol náthánakbis így ert vege... és minden nagy vírusnak... ez pedig meg mindig csak egy nátha.
2021. máj. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!