Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Havi 180 ezres fizetésből...

Havi 180 ezres fizetésből lehet önálló életet tervezni? 27F

Figyelt kérdés
Szeretnék már elköltözni a szüleimtől, de egy albérlet vidéken is 80-100 ezer forintnál kezdődik, szóval megélni is nehezen tudnék a fizetésemből, félretenni meg egyáltalán nem. Kivehetnék egy szobát is de azzal az öszvérmegoldással sem lennék sokkal előrébb, ugyanúgy osztozkodni kellene és jóval kevesebbet tudnék félretenni. Viszont ez sem egészséges hogy 27 évesen egy kis lakásban nyomorgok szüleimmel és testvéremmel (a helyhiányra utalok a "nyomorgás" kifejezéssel). Sokkal jobb lenne a helyzet ha lenne párom, de esélytelen barátnőt találni így, hogy otthon nincs magánszférám, el sem tudunk vonulni egy külön helyiségbe. Eléggé ördögi kör ez, hogyan tudnék kimászni belőle maximum 1-2 éven belül?
2021. máj. 29. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

1-2 évig gyüjtsd a pénzed, ne szórd el.

Mennyit adsz le otthon?

2021. máj. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem sokat kell leadnom, meg nem is költök sokat, így havonta 80-100 ezret simán félre tudok tenni. Jelenleg 600 ezernél tartok, pedig csak idén kezdtem el gyűjteni (tavaly munka nélkül voltam egy jó ideig és elfogyott az akkori tartalék).
2021. máj. 29. 09:06
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon gyanúsan kamu kérdés, vagyis ez a betanult stílus nagyon átlátszó.


Csak nem egy újabb oldal látogatottság növelő kamu kérdés?

2021. máj. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu?
2021. máj. 29. 09:12
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Esetleg külföldre költözöl?
2021. máj. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Én sokkal kevesebből is megélek, mint 80-100 ezer forint. Nem vagyok nagyravágyó. Mindig tudtam spórolni, tudatosan fiatalkorom óta olcsó de minőségi kajákat venni. Lehet találni fizetéskiegészítő tevékenységeket, besegíteni itt-ott, online is munkát vállalni, eladni dolgokat. Ha nem kell napi napi doboz cigi, 5 üveg sör meg miegymás az nem is olyan nehéz tulajdonképpen, mert egyedül vagy, magadra kell csak kaja, nem? . Én már most kiköltöznék és megpróbálnám, ha nem működik, visszafogadnak otthon, nem?
2021. máj. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Ha csak azért dolgozol hogy ne halj éhen, rabszolga vagy.

Magyarországon sok a rabszolga.

2021. máj. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is kb ennyi a fizetésem és simán élek albiban.

Debrecenben is lehet már egy szobás lakást kivenni 60-70 ezerért.

Én egy szobát vettem ki pár lakó társsal 23+ rezsivel, így simán megoldható a dolog. Nem mondanám, hogy pénzügyileg megérné, de ha barátnőt akarsz akkor ismerkedésnél sokat számít, hogy nem anyukával élsz. Van állásod és lakásod is. Innen már lehet tervezni :3

2021. máj. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#8

"ha barátnőt akarsz akkor ismerkedésnél sokat számít, hogy nem anyukával élsz."


ja, mert haverokkal, lakótárssal élni marhára jó...

2021. máj. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!