Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 180 ezres fizetésből el lehet...

180 ezres fizetésből el lehet költözni albérletbe, egyedül, Budapesten?

Figyelt kérdés

Minden vágyam, hogy egyedül éljek a belvárosban, vagy a belváros mellett.

Nincsenek nagy igényeim az albérleteket illetően, csak az elhelyezkedés nagyon fontos. A 13. kerület tetszik a legjobban (meg a 6., de ahhoz sose lesz elég pénzem), de fontolóra vennék szinte bármit, ami a főbb tömegközlekedési járatok megállóinál van (bármelyik metró, 4-6-os villamos, 1-es villamos jobb részei).

2 éve szobát béreltem 60 ezerért (rezsivel együtt), meg volt egy 30 ezres hitelem, de akkor 140-160 között kerestem. Most otthon lakom, anyummal.

Most 110 ezerért találtam albikat, a fizetésem meg 180-220 között szokott lenni, de inkább a minimummal számolok, biztos, ami biztos. Csak abban a 110-ben nincs benne a rezsi meg a közösköltség.

Gondoltam rá, hogy keresek mégegy munkát, de őszintén, nem igazán szeretnék.



2019. dec. 20. 12:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%

Csak szobát, lakást nem. 110 meg közösköltség meg rezsi meg internet (esetleg tv, ha az is kell), már 150nél jàrunk, és akkor még nincs benne a bérlet/benzin, a mobiltelefon (kártyásnál nyilvan olcsóbb, mintha előfizus vagy, de akkor is), még nem ettél, nem tisztálkodtál, stb.

A kötelezőket ki tudod fizetni 180ból, de enni, bevásárolni, bármi egyébre nem marad.

2019. dec. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Mindenki addig nyújtózkodjon, ameddig a takarója ér
2019. dec. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Nekünk 110+rezsiért van kiadva önálló felújított lakásunk, felújított házban, de azt mondom, hogy 180-ból akkor is nehéz egy fiatalnak megélni, ha nem fizet albérletet.
2019. dec. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

"Gondoltam rá, hogy keresek mégegy munkát"


Tehát képes lennél -szinte- egész nap dolgozni egy olyan lakás fenntartásáért, ahol szinte alig tartózkodol majd?!

2019. dec. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#4: Ez az. :/ Ezért nem szeretnék én se.
2019. dec. 20. 12:40
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

1 irány vidék.

2 szobatársak

3 külföld

2019. dec. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Fuhh anyám...utoljára pesten 35 ezerért béreltem szobát rezsivel.

Most válogathatnék, hogy melyik híd alatt lakjak :D

2019. dec. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 mindentudó99 ***** válasza:
25%
Ne haragudj de ennyit máshol is megkapni. Miért muszáj ezt a Budapestet erőltetni?
2019. dec. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Adj le az igényeidből. A 13. kerület (is) drága, nem fogod tudni kifizetni. Vagy szerezz lakótársakat vagy elégedj meg egy szobával. Vagy persze, kidolgozhatod a beled is meg vehetsz fel kölcsönt kölcsönre, de ennyire megéri neked egy p.cshányi (110 ezerért ezek vannak nagyrészt a belváros környékén) garzonban tengetni magad? Ez minden, csak nem minőségi élet.
2019. dec. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nem költözök vidékre, a legfontosabb szempont az, hogy Budapest belvárosában legyen. :D Megőrülnék vidéken, egy hétig nem bírnám. Imádom Budapestet. Most is itt lakom, csak a külvárosban, szó szerint a város legszélén (400 méterre Budapest határától).

2 éve voltak lakótársaim, amikor szobát béreltem, és soha többet. Pedig szerencsém volt velük, normálisak voltak, de még így se. Biztos, hogy nem, én egyedül szeretnék lakni.

A külföldön gondolkozom én is, legalább egy pár évig, ha nem is örökre.

2019. dec. 20. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!