Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyennek képzeled az életet...

Milyennek képzeled az életet 100 év múlva?

Figyelt kérdés

Teleport? Robotok? Fénysebességgel utazás? Időutazás? Rák ellenszere? Halhatatlanság?

/

Világháború? Éhezés? Betegség? Pusztulás? Vissza a kezdetekhez?



2021. máj. 29. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Ringatózom az élet tengerén, körülöttem illatos lótuszok, béke-csend-nyugalom.
2021. máj. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Robotok most is vannak, addigra fejletebbek lesznek, rák ellenszere még esélyes, világháborút nem hiszem, volt már 2x és tudjuk hogy olyan többet nem kell. Éhezés és betegség alias nyomorúság, a nyomorúság pedig örök, vagy ha mégsem, 100 év múlva akkor is lesz.
2021. máj. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Még 19 év lesz az utolsó bitcoin kibányászásáig
2021. máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagy szarság lesz addigra. A legnagyobb gond szerintem a túlnépesedés lesz. Nem hiszem hogy fogják tudni megfelelően kezelni. Egyszerűen kinőjük a bolygót. Ha a klímaváltozás is így folytatódik, akkor még az Afrikából meginduló milliók is ott lesznek, amit megintcsak nem fognak tudni kezelni az európai országok. Legalábbis a mai politikai elit felfogásával. Pedig el fog jönni az az idő hogy választani kell, vagy mi, vagy ők. Mindenféle fajgyűlölet nélkül írom ezt. Egyszerűen nem férnénk meg egymás mellett. A mennyiség miatt és a szélsőséges kulturális különbségek miatt sem. Persze Oroszországban férnének sokan, mert jóval kisebb a népsűrűség, de az az ország lesz az első aminek a határán halomra lövik a menekülteket ha megpróbálnak betörni. Már ha egyáltalán menekültként jönnek és nem állig felfegyverezve.

Nem túl fényes jövőkép, nagyon remélem hogy tévedek és semmi nem valósul meg abból amit leírtam.

(Nem, nem vagyok fideszes migránsfélő. :D De az elkövetkező 100 évben ez simán reális forgatókönyv lehet. Ami most van az lókuki ahhoz képest ami jöhet.)

2021. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Addigra szerencsére már halott leszek.

És nem is bánom.

Ahogy a jelenlegi folyamatok alapján látom, csak borzasztóbb lesz a világ.

Én kB olyannak képzelem mint a mostani Kína felszorozva 100-al. Tehát megfigyelés, hypermodern robotok stb transzhumanista vágyálmok. Az ebből nem kérők meg a világ eldugottabb részein fognak élni és szervezni életüket. Köztük én (már ameddig élek).

2021. jún. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Addigra itt mindannyian megdöglünk a ge©ibe🤷‍♂️ van így értelme ennek a kérdésnek?
2021. jún. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Ez nagy kérdés ,szerintem el sem tudjuk képzelni. Gondolj bele 100 éve volt sejtésük hogy most mi lesz? A technolohiak az utóbbi időben egyre jobban gyorsulva fejlődnek , mintha gurulna le egy labda a lejtőn, az a kérdés hogy mi van a lejtő aljan
2021. júl. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy zsiráf
2021. júl. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!