Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Benneteket nem idegesít az a...

Benneteket nem idegesít az a tény, hogy mi 100 év múlva már sehol sem leszünk?

Figyelt kérdés
Egyikünk se aki most a gépnél pötyög.Teljesen más emberek fognak lakni abban a lakásban,házban,ahol most mi.Lehet még a nevünkre se fognak emlékezni,a holmijaink,ruháink,szanaszét lesznek,kukában,vagy elosztogatva,semmi nem jelzi majd hogy egyszer léteztünk.Max. csak a sírhelyünk.Nem borzasztó ebbe belegondolni ? Amik most marha nagy problémáknak tűnnek,tovaszállnak,olyan mintha nem is léteztek volna.
2017. jún. 15. 08:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem idegesít
2017. jún. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Engem az is idegesít,hogy soha nem tudom már meg milyen lesz a világ pl. 500 év múlva,hol tart majd az emberiség.
2017. jún. 15. 08:32
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

hát ez bizony így van - nem idegesít, hanem inkább arra hívja fel ez a figyelmet: milyen fontos a jelen pillanat, az "itt és most" hogy teljesen jelenben legyünk a figyelmünkkel, koncentráltan, abból indítsuk a gondolatainkat, szavainak tetteinket.(különben a jövőn merengve vagy a múlton rágódva a valóságos jelent is elveszítjük, nyomtalanul, és soha nem tér vissza, végérvényesen elvész) Marcus Aureliusnál olvashatsz erről sok értékes gondolatot, ajánlom, idegesség helyet.

[link]

2017. jún. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%

Öröm;)

Látod te, mennyire korccsá vált a világ?Ratyi-igénytelen stílusok, tehetségtelen "zenészek", béna "színészek" és az emberek tartása zuhanóban...Ennyi évet tekintve talán már bolygónk is élhetetlen lesz, mert hát csesznek a környezetvédelemre...jaj, csak a mobilomat töltöm naponta, meg csurgatom a vizet, a klímát maxon nyomatom, mert melegem van ( nem próbál még alkalmazkodni sem )...kifizetem...ezzel meg is oldva;)

S 1 ember hiába tenne megfelelően, az semmi...így az is sz@rik az egészre...miért keserítse életét másokért meg?


Ami a szomorú, hogy e korcsok is vezetik az életünk-napjaink és a buták el is hisznek mindent tőlük.

A klímáról meg annyit, ha egy zárt helyen hideget csinálsz, akkor a kütyü a meleget kintre teszi, így még melegebb lesz ott...sokat hozzátesz a bajhoz, amit városokban lehet észlelni, hogy 6-10 fokkal is melegebb a légkör, mint egy tanyán( oké autók, emberek is tetőzik meg a fenti burok problémája sajnos).

Szóval, ég majd az emberiség pofája tettéért, de azt már nem mi kapjuk, hanem a menő ifjúság:DDD


Nem érdekel, ki emlékszik vagy nem...ez nem lényeg, hanem az élmények s emlékek.

2017. jún. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Egy részből én is örülök,hogy amikor már nagyon gáz dolgok jönnek,elpusztul talán minden,azt már nem fogjuk látni.Egyszer biztos elfogy az élelem,vagy víz,ennyi embert nem tud eltartani a Föld,megy a pocsékolás.Vagy bedühödik 1-2 idióta és világméretű háborút csinálnak,vagy elég ha valami atombombát felrobbantanak.És tény hogy az emberiség egyre jobban elkorcsosul.
2017. jún. 15. 08:53
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem idegesít. Minden változik, ez az élet. Mondjuk nekem van már gyerekem, aki visz tovább belőlem egy kis darabkát, de amikor nem volt, akkor is el tudtam fogadni a tényt, hogy egyszer már nem leszek.
2017. jún. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Különösebben nem. Nem mintha az elmúlás ellen bármit tudnál tenni... :)
2017. jún. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem kellene, de aggaszt és pszichés görcsöt okoz. Vannak időszakok, amikor nem jellemzően, de általában igen. Néha beletörődöm, és nem gondolok semmi ilyesmire, máskor viszont az ellenkezője történik.

Az Örök Körforgás ellen nem tehetünk semmit, máskülönben sem lenne szükséges, mert jelen van minden részletében a Teremtés nagyszerűsége, minden értelemben.

Remélem, egyszer képes leszek visszamenni az időben, anélkül, hogy megzavarnám a dolgok rendjét.

2017. jún. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Inkább felvillanyoz. Ha szomorú vagyok, erre gondolok ;)
2017. jún. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Kit és hol?


Bár lenne jobb élet 100 év múlva akkor sem zavarna, hogy ki kell lépnem a játékból.


Ha a neved nem is de a tetteid, hozzáállásod fennmaradhatnak ha méltók rá.


Jelenleg is csak a világ kis szàzaléka foglalkozik veled akkor meg már tök mindegy, hogy 0 vagy 0.0000000001

2017. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!