Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet túllendülni rajta?

Hogy lehet túllendülni rajta?

Figyelt kérdés
Az irigységet, haragot, utálatot hogy lehet elengedni? Nyilván mérgezi magát ilyenkor az ember.
2021. máj. 29. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Igen.
2021. máj. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Úgy, hogy nem foglalkozol vele. Nekem az anyósom, apósom ilyen segély segély hátán élnek a munka meg büdös 54 évesen. A ház rájuk rohad, én meg fenn tudom tartani a családomat. Irigyek, hát legyenek. Én nem állok velük szóba, nem foglalkozom velük.
2021. máj. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te érzed? Vagy valaki más haragszik/irigy/utál rád/téged?
2021. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én érzek így és nem tudom miért pedig nekem is meg van mindenem. Mikor megismertük egymást akkor sem ment zökkenőmentesen láttam rajta hogy nem vagyok szimpatikus voltak olyan huzasai is amiért összevesztünk. Teljesen más értékrendünk van. Tipikusan az az ember akitől a falra mászok.
2021. jún. 1. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!