Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az,hogy pl:kritikát...

Miért van az,hogy pl:kritikát fogalmazik meg valamilyen sztárral/énekessel,akkor elküldenek a fenébe?

Figyelt kérdés

Például nem tetszik Bsw,és csak annyi írok hogy:"már nagyon unalmas csak pénzről beszéltek,meg folyton menőztök a bérrel kocsival,meg a bérelt ékszerekkel".

Akkor automatikusan megkapom:

"-Azért mert irigy vagy"

"-Kussolj már el,te csak irigy kutya vagy"

"-k...va anyád"

"-azért mert homoszexuális farokszopó vagy(nyengén fogalmazva)"

"-pff...ilyen fejjel nem ugatnék"



#Bsw,beszólás,kritika
2021. máj. 31. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Azért, mert a vélemény olyan mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra. Magyarul, ha senki nem kérdezi a véleményedet, akkor tartsd meg magadnak.
2021. máj. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Mert az ilyen vélemény nem kritika, csak vélemény. A kritika leírja, hogy miért nem jó, és hogy lehetne jobb.
2021. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Azért mondják rád, hogy irigy vagy, mert magukból indulnak ki, és el sem tudják képzelni, hogy más nem irigy. Ennyi. Amúgy nem mindegy, hol szidod az adott sztárt :) meg nem is sok értelme van szidni, ha nem bírod, akkor ne idegesítsd magad vele.
2021. máj. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek trollcommentek könyörgöm, nem is kell őket komolyan venni...
2021. máj. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Vuk-91 ***** válasza:
60%
Az a tapasztalatom, hogy az emberek legalább egy része alapból nem szereti a kritikát.
2021. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért mert senkit nem érdekel a saját privát véleményed. Mert az hogy "unom a témáitokat" nem kritika, csak vélemény. Ha meg olyannál fejted ki a véleményed, amit nem kedvelsz, az csak kukacoskodás. Én sem megyek oda Madonna számok alá nyekeregni, hogy mi ez a f*s. Oda megyek, ahol szeretem a zenét és megdícsérem őket. Ha neked valami nem tetszik, azzal fejezheted ki, hogy nem nézed, így ennyivel sem nő a nézettségük.

A zene pont hogy relatív. Nem igazán lehet kritikát benne fogalmazni, csak véleményt, hogy ez f*s, vagy épp jó, neked, személy szerint.

Akinek ezzel telik a szabadideje, hogy BSW számok alá megy hulladékot kommentelni, amúgy meg tényleg nagyon gyász.

2021. máj. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet negatív véleményt is megfogalmazni. Meg le is lehet azt a véleményt szarni.
2021. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

1

Hát jó,most lehet mondani hogy "senki se kérdezte a véleményed" attól még nem meg kell engedélyezni hogy mit/kit kritizálhatok.

6

Jó,nyilván ha pl:

Nem bírom byealexe, nem megyek az koncerjére szarozni,hanem simán kikerülöm,de attól még van a bizonyos % aki 5 dalt végig hallgat és azután alkot véleményt.

Nyilván tudom hogy másnak arany,nekem disznószar.

De nem iskommenteltem olyant,csak példaként mondtam..

2021. máj. 31. 19:32
 9/10 anonim ***** válasza:

"1


Hát jó,most lehet mondani hogy "senki se kérdezte a véleményed" attól még nem meg kell engedélyezni hogy mit/kit kritizálhatok."


Ez természetesen így van, viszont akkor azon sem kell meglepődni, hogy más is elmondja a véleményét a te kritikádról. Mert hogy ha neked sem kell engedély hozzá, akkor neki sem.

2021. máj. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9

Jó,de nem ez mondtam a kérdésben.

Hanem az,hogy miért kell egyből minden ganénak elhordani,ha valamiről véleményt/kritikát fogalmazok meg,és nem azért,kritika meg a vélemény nem össze keverendő avval hogy "-A k...va anyád"-dal,mert mivel ez szidás.

2021. jún. 2. 09:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!