Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Reddit miért van tele...

A Reddit miért van tele hencegő sznobokkal?

Figyelt kérdés

2021. jún. 2. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Mert beképzeltek.Ha a hungary subról beszélsz
2021. jún. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a magyar nyelvű subok vannak tele velük. Nem vagyok nagy "reddites", de párszor társasjátékokkal kapcsolatosan keresgéltem és többször belefutottam olyan külföldi/nemzetközi fórumokba, ahol valaki azzal hencegett, hogy "nem vette észre", hogy az adott játék legnehezebb fokozatával játszott, így is 5 perc alatt nyert annak ellenére, hogy ez volt élete első játéka és nem érti, hogy más, tapasztaltabb játékosok mit kínlódnak adott esetben akár hónapokon át, amíg rájönnek, hogy hogyan is kellene megnyerni a játékot.


Simán csak neten, név és kép nélkül könnyű bármit állítani, mert nem kell bizonyítani semmit, a dicséret és az ajnározás viszont ugyanolyan jól esik a nulla teljesítményért is, mintha tényleg valamit letettek volna az asztalra.

2021. jún. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!