Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik olyan ajándék aminek...

Létezik olyan ajándék aminek minden lány örülne a világon?

Figyelt kérdés
Mi lenne ez?
2021. jún. 2. 15:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
49%
Csoki, virág. A lányok nagyrésze szereti. De te ismered akinek akarsz venni ajándékot, csak tudod minek nem örülne (ha azt nem, hogy minek igen).
2021. jún. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
62%
A pénznek csak az nem örül, aki nem kap eleget. 😄 Xboxos válaszoló, ha annyit adtál volna a lányodnak ami futja az xboxot+a játékokat hozzá, akkor a te lányod is örült volna a pénznek. Az arannyal szintén ez a helyzet.
2021. jún. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

ma 16:17


Igen de v kinek pénzt adni olyan mintha ezzel megakarnád venni a szeretetét..

2021. jún. 2. 16:26
 14/23 anonim ***** válasza:
88%
Én a virágot pl utálom, bármilyen repülőgép makettnak viszont örülnék.
2021. jún. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Metionin ***** válasza:
Szerintem nincs. A virágot én is utálom, könyvnek szoktam örülni de csak olyannak, ami a kívánságlistámon van. A pénz oké csak személytelen.
2021. jún. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
38%
Ruha
2021. jún. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
84%
Én se szeretem a virágot. Max valami cserepes, különleges, értékes növénynek örülnék. De ez sem való mindenkinek, mert locsolni kell. A csoki sem jó ötlet, mert van aki nem szereti, és van aki szereti, de nem eszi. Én már karácsonykor se eszek, leszoktam róla. Szerintem aminek a többség örül az valami kreatív program, koncert stb.
2021. jún. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Pénzből mindent meg lehet venni. Kivéve talán a csókot. Vagyis azt nem lenne érdemes pénzért venni. De mondjuk x-boxot, virágot, ruhát stb. lehet.
2021. jún. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
64%

Jajj, te nem ismered a lányom.😃


Nem jár vásárolni, sehova.


Amúgy meg nem szokásom 100 ezret adni a születésnapjára.


De a tortája is önmagában 35000 Ft, plusz az arany és a pénz. Ha arra célzol hogy esetleg 5000 et adtam :)


De lényegtelen mit gondolsz. Nem ismersz, mondhatok bármit, nincs érvénye.

2021. jún. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
39%

Ha nem pénzt adok, hanem egyből Xboxot, akkor azonnal tudott volna játszani vele. Ezért kérdezte, hogy miért nem azt.


Mellesleg nem ez lenne az első Xboxunk,ezért sem kapott, mert le se tojja, ha ott van.


15000 Ft-ért vettem neki legutóbb hozzá játékot, nem is érdekli.


Felmerülhet a kérdés, akkor ha nem jár el vásárolni, miért adtam pénzt?!


Netes rendeléseket még nem adják ingyen, gondoltam hasznát veszi pár forintnak.

2021. jún. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!