Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol barátkozzak a nyáron?

Hol barátkozzak a nyáron?

Figyelt kérdés

Nagyon introvertált vagyok, egyedül nem fogok buliba menni. De akkor hol ismerjek meg új embereket. Nagyon nyitott vagyok azzal, aki elnyerte a bizalmam, hűséges vagyok és szerintem segítőkész is. Mégsem tudok új barátokat szerezni, mert visszahúzódó vagyok.

Bármi tanács, főleg olyanoktól, akik hasonló cipőben járnak? Mert aki nyitott típus, az könnyen mondja, hogy "menj oda random valakihez".



2021. jún. 4. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Keress valami olyan hobbit amit nem egyedül kellene csinálni, pl. túrázás, csapatsportok, valami olcsó tanfolyam.

Ott találkozhatsz emberekkel, alapból van egy közös téma amivel el lehet kezdeni az ismerkedést

2021. jún. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Szét fogok majd nézni, hogy a közelben miből lehet válogatni.

2021. jún. 4. 10:42
 3/4 anonim ***** válasza:
42%
Neten. Én világ életemben ott barátkoztam mindig, viszonylag jól. Persze légy nyitott az utazásra, mert jó eséllyel futsz bele olyanokba akik messze laknak, de a nyár pont jó erre. Én is mostanában fogok utazni 200 km-t egy új baráthoz.
2021. jún. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is így egyedül éreztem magam még tavaj ilyenkor - leérettségiztem, de nem jelentkeztem egyetemre, és tudtam, hogy több, mint 1 évet kell majd itthon várnom, míg új emberek közé mehetek. Aztán elkezdtem gitározni (csoportos gitárórára járni), és ahogy egyre fejlődtem, úgy nyíltak meg a kapuk is: hasonszörű, zenekedvelő fiatalokkal ismerkedtem meg, pedig tényleg úgy éreztem, hogy a kisváros ahol felnőttem többet nem tud nyújtani.

Valami ilyesmit ajánlok neked is: kezdj el valami olyan laza hobbit, amit másokkal közösen tudsz művelni, és általában ha a témában jártasabb emberek úgy látják, hogy érdeklődő vagy, akkor nyitnak feléd, segítenek, és még barátságok is születhetnek.

2021. jún. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!