Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy barátkozzak meg az...

Hogy barátkozzak meg az öregedéssel?

Figyelt kérdés
Hali. Az a helyzet ,hogy viszonylag fiatalon 21 évesen kimentem külföldre . Most akarok hazatérni. 27 leszek nemsokára. Úgy érzem az életem szebbik felét elpazaroltam. Igaz van némi félretett pénzem de nem bírok megbarátkozni a gondolattal ,hogy erre fecséreltem el az időmet ,hogy csak dolgoztam. Közel a 30-hoz még nem éltem csak robotoltam :( . Volt valaki hasonló helyzetben? Hogyan fogadtátok el ,hog nemrég jöttetek ki a suliból de már itt a 20-on x-edik születésnapotok? Hogy közel vagytok a 30-hoz? Nekem sajnos csak a melóról szólt , se barátnő , se társaság , se semmi. Van 10 millám (nem nagyképűségből) ami egy házra még édes kevés. Kezdek becsavarodni 😏
2019. jún. 15. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek. A 27 éves hol öreg??

Vagy talán kinézetre öreges vagy? Nem hinném. Mi akadályoz meg benne hogy azt csinálj amit akarsz? Amugy meg nem pazaroltál el semmit. Dolgozni is kellett hogy legyen pénzed.

2019. jún. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pl a 25 vagy 20 évesekhez képest öreg vagyok. Persze ez relatív hogy kinek mi az öreg ezt értem csak nem bírom elfogadni . Plusz az zavar ,hogy mennyi évet távol voltam a hazámtól amit szeretek. Úgy fogom fel ,hogy elpocsékoltam a 20-as éveim nagy részét
2019. jún. 15. 18:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg külföldön ezerszer jobb.

Én is húznék ha lenne pénzem és beszélnék nyelvet és vissza se jönnék.

Ennyire öregnek látod az arcod vagy mi?

Nekem is vannak ennyi éves ismerőseim de ők tök fiatalnak néznek ki és semmi öreges nincs bennük. Aztán meg lehet azt mondod majd hogy itt pazaroltál el éveket.

2019. jún. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10 millió. Aha nagyon hihetö.😂
2019. jún. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Exem lakast vett 3 ev utan. Szoval nem hihetetlen a 10 millio egyaltalan


En azt nem ertem kint miert nem lett senkid.

Nekem kint nem is tudom hany szerelmem volt varatok haverok akarhova mentem. Mindenfele nemzetiseg. De még jo fej srac es baratom lett még a palyaudvarrol is aki emagyarazta a jegykiadoautomatat mar akkor agyon röhögtük magunkat.

En teljesen ugy vagyok vele kint sokkal könnyebb ismerkedni (nem voltak bennem feszkok szorongasok)total lazan el tudtam lenni barkivel vendegatoztam is pedig. Ejszakai bulik sracok. Kànaàn volt minden.

De voltam szalagmelon is mindenhol megis mindenkiböl "span" lett.


Erdekes egyedül pont a magyarok furtak neztek utaltak es loptak!akiket kerülnöm kellett

2019. aug. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 olvastam valahol, hogy külföldön a magyar gettót kerülni kell, mert lehúznak
2023. jan. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

40 felett kezdtem edzeni, most vagyok életem csúcsán.

Annyi, hogy házas vagyok, így nem csajozhatok.

Azt sajnálom, hogy a mostani eszemmel és pénzemmel nem vagyok huszonéves.

2023. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!