Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek miért érzem...

Szerintetek miért érzem kellemetlenül magam emberek előtt?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok és volt már több szép barátnőm is (az egyik különösen szép volt 🤤).

Tudom magamról, hogy nem is nézek ki rosszul, de azért van rajtam egy 8-10 kg felesleg.

Nem voltam soha társasági lény, utáltam az embereket és nem érdekelt a véleményük se. Úgy élek ahogy én akarok.

De mindezek ellenére utálok még sétálni is az utcán mert ha jön velem szembe két lány már olyan szarul érzem magam, hogy mit gondolnak. Rosszul sétálok? Nem jó rajtam a ruha? stb stb. Vagy ha csak állok és elmennek mellettem már azon streszelek, hogy hogyan csináljak valamit hogy természetes legyen.

Nem tudom, hogy miért érzem azt, hogy ne lennék elég jó? Miért gondolnának rosszat rólam? Olyan dagi emberek járnak nyugodtan, önbizalommal teli, hogy nah. Eszükbe se jut, hogy mit gondolnak róluk.

Én meg itt vagyok egy jó genetikával stb. és tudom is, hogy vannak lányok akiknek tetszek és mégis feszengek.

Ha mással megyek az utcán akkor nem, de ha egyedül akkor szörnyű érzés :D

Nem tudom milyen múltbeli dolog történetet velem mert nem emlékszek semmi negatív dologra.

Lehet csak egyszerűen megfelelési kényszerem lenne? Dehát én nem akarok nekik megfelelni :/

és mégis......

Ha fiúk jönnek szemben azok úgy nem érdekelnek mit gondolnak.

Az a +8-10 Kg elégé zavar, de már rajta vagyok az ügyön. Biztosan javulna valamennyit a helyzet, de akkor se szűnne meg szerintem.


Bárki bármi vélemény vagy tapasztalat ilyesmivel?



2021. jún. 4. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak nőknél van ez? Vagy alapból feszélyez, ha néznek?


Ha csak nőknél, akkor sima önbizalomhiány. Ha minden esetben, szociális fóbia gyanús.

2021. jún. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Fiúknál jóval csekélyebb ez az érzés, de ott is van egy kicsi. :D

Olyan 20%-os erősséggel érződik max.

2021. jún. 4. 12:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Megfelelési kényszer
2021. jún. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!