Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha elmegyek interjúra egy...

Ha elmegyek interjúra egy munkahelyre és csak 2 hét múlva tudok kezdeni az nagy baj?

Figyelt kérdés

2021. jún. 4. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Nem az interjún kéne megkérdezned ezt?
2021. jún. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem nem... :)
2021. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Altalaban belekalkulaljak az 1 hónapot (30 nap ugye a felmondasi ido utani ledolgozni valo). Ha elobb tudsz kezdeni szerintem orulni fognak. Nyilvan nem varjak el hogy mindenki munkanelkulikent menjen oda.
2021. jún. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem nagy baj. Van ahol sürgősen keresnek, akkor csalodni fognak egy kicsit.

De mindenkeppen mondd el.

2021. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2021. jún. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
nem tudom ti hol éltek de itt 1- két hétre mér elvárják a kezdést.
2021. jún. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom Te hol elsz, de normalis munkahelyeken ahol nem munkanelkulieket varnak, MUSZAJ hogy belekalkulaljak azt az egy honapot ami a felmondás utan van. Pontosabban 30 nap. Ha valaki előbb kezd tok jo, de altalaban ahol magasabb beosztasu embereket keresnek (tehat nem gyár es hasonlo) ott muszaj hogy kivarjak a jo munkaerot akinek eloszor az akkori munkahelyen felkell mondania.
2021. jún. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!