Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 2 het mulva talalkozom baratom...

2 het mulva talalkozom baratom szuleidvel, adnatok tanacsot?

Figyelt kérdés

1 eve vagyunk egyutt, o mar 4szer volt itt, de elotte Budapesten talalkoztunk 5szor.

Tavkapcsolatban vagyunk. 3 megye van koztunk.

2 het mulva megyek hozzajuk. Kicsit felek.

Joval idosebbek a szulei enyemeknel. Mit koszonjek?

Hogy viselkedjek? Milyeh ruhaba menjek? Kerdezgetni fognak? A hazimunkaban segithetek vagy az nyalizas? Mirol beszelgessek veluk? Mivan ha nem tetszem nekik?

Kerlek adjatok tanacsot!

Koszonom!

18/L



2018. jún. 14. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó napot kívánok, ezzel nem tudsz mellélőni, és bemutatkozol. De a barátod amúgy is bemutat. Hagyd, hogy ők nyújtsák előbb a kezüket és ők mutatkozzanak be előbb, utána jössz te. Viselkedj úgy, ahogy szoktál, legyél természetes, önmagadat add, nem kell feszengeni vagy magadat megjátszani, mert az feltűnik úgyis. Olyan ruhában menj, amilyet amúgy is szoktál hordani, ne játszd meg magad, legyen kényelmes a ruhád, hogy amiatt se feszengj. Persze legyen visszafogott, mégiscsak vendégségbe mész, nem kell kitenni a melled meg miniszoknyát felvenni stb. Hogy kérdezgetni fognak-e, azt nem tudhatjuk, barátodtól kéne megkérdezni inkább, milyenek a szülei. Van, aki leszarja a gyereke párját, más meg rendőrségi vallatást csinál a dologból. De ha normálisak és szeretnének téged megismerni, akkor teljesen természetes, hogy kérdezgetni fognak. Ideális esetben te is érdeklődj azért felőlük. A házimunka kapcsán pedig: abban nincs semmi nyalizás, ha felajánlod a segítségedet, pl. megkérdezed az anyukát főzésnél, hogy tudsz-e valamit segíteni, vagy ebéd után felajánlod, hogy szívesen elmosogatsz. Max. azt mondják, hogy köszi, de nem kell. Beszélgess velük önmagadról, róluk, a barátodról, a házról, az életükről stb. 18 évesen azért már lassan felnőtt vagy, szerintem nem okoz gondot beszélgetni felnőttekkel, főleg ha a szerelmed szüleiről van szó, csak akad valami közös téma... Ha nem tetszel nekik, akkor ez van, nem velük akarsz járni, nem nekik kell megfelelned.
2018. jún. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Szakítsatok.Ez a legjobb tanácsom,és majd később te is belátod,hogy szakítani kellett.A pasi szerintem minimum 30...
2018. jún. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen, hogy miként viselkedsz, mert ha hosszútávú a kapcsolat, akkor kibújuk a szög a zsákból (hogy milyen is vagy valójában). Ha nem tudsz az elején önmagad lenni (te a párodat szereted, nem KELL megfelelni a szüleinek is), akkor nem vagy még érett a párkapcsolatra.
2018. jún. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. es 3. koszonom:))

2., 19 eves. Es nem szakitunk.

2018. jún. 14. 15:49
 5/6 anonim ***** válasza:

1. természetesen, udvariasan köszönsz, bemutatkozol

2. kényelmes ruhában, én rövidebb szoknya-felsőben mentem, meg szandi, ugyanis dögmeleg volt. :D Nem seggvillantós, sima "skater", mert olyanjaim vannak

3. kérdezd meg, én pl. segítettem sütni, mosogatni, vagy bármit, mert szeretek a konyhában ténykedni

4. amiről szeretnél, kivéve vallás és politika :D

5. ez meg előfordul, exem anyja utált kezdettől fogva. Hát ki nem szarja le, nem neki kell tetszek


29n

2018. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen:)
2018. jún. 15. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!