Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szétunom az agyam, csak...

Szétunom az agyam, csak fekszek egész nap, nincs senki, akivel bármit is csinálhatnék. Annyi hogy 10kor felkelek egy fél órára. Mivel kössem le magam? Adjatok valami ötletet! Jo hogy már csak 2 hét a szabadságból végre.

Figyelt kérdés

2018. aug. 8. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

gyk-zz

játsszál a gépen

olvass

tévézz

írj regényt

fess

origamizz

írd meg a karácsonyi lapokat :)

rendezz át egy fiókot

kezdd el végre a szakdolgozatodat

fejezd be végre azt a valamit, amit már olyan régen be akartál fejezni, csak sose volt rá időd, most viszont szabi van

kezdj bele abba a valamibe, amit mindig amiatt halasztgattál, hogy nem volt rá elég időd, most viszont szabi van

olvaszd le a hűtőt


attól vagy ilyen, hogy túl meleg van, ezért nem érdemes olyanba fogni, amitől csak leizzad az ember

2018. aug. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Olvass, menj színházba, strandolj, futkározz, hintázz, utazz el, menj el tanfolyamra, vásárolni, stb.!
2018. aug. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Írj ki kamukérdéseket a gyk-ra, és trollkodd szanaszét a kérdést :D
2018. aug. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
Gondolom nincs testvéred.....Csak mert ha egykés kérdést teszek fel, akkor leoltanak oldalakon keresztül, hogy egykének lenni jujj de szuper. Ahha, látom......
2018. aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Szabin van, tehát felnőtt, dolgozó ember. Ilyenkor már kit érdekel, hogy valaki egyke-e vagy nem?
2018. aug. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom a sport, az olvasás, az önképzés, az önkéntes munka vagy a túrázás fel sem merült.
2018. aug. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Hát sportolni meg túrázni nem épp a hőségriadó kellős közepén kéne elkezdeni szerintem...
2018. aug. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Speciel én nyelvet tanulok, előre tanulok az egyetemre, heti 20 órában dolgozom, háztartást rendbentartom és ha marad még időm, könyvet olvasok (most épp egy 8 kötetes sorozat 2. részének végét). Minden nap egy órát edzek, plusz meditálni is elkezdtem.


Ha nem vagy "szabadságon", akkor mit szoktál csinálni?

Miért van szükséged ahhoz partnerre, hogy értelmesen töltsd az időd, az életed?

2018. aug. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Járd körbe a várost biciklivel, vidd az összes utcán lévő kutyát chipet olvasni, vagy legalább itasd meg őket.


Én egész nap ezt csinálom, meg 4 óránként etetek kicsiket cumisüvegből. Nem unatkoztam egész nyáron.

2018. aug. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7

De. Egy erdőben NINCS hőségriadó ... Az csak a fészbúkodon meg a város közepén van.

2018. aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!