Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lenne, ha csak te lennél...

Dsijvsifdsjifosjki kérdése:

Mi lenne, ha csak te lennél egyedul a földön? Mondjatok pár dolgot, amit csinálhatnál ha csak is egyedül lennél a földön.

Figyelt kérdés

,,ellenzékeket’’ nem kérek pld: De nem tudnál élni mert felrobbannának az atomreaktorok stb...



Csak is az amit a legjobb dolognak láttok ha egyedül lennétek a földön! :D



2021. jún. 6. 11:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

pár évig el lehetne élni a közértekből lakásokból begyűjtött kajákon konzerveken, de ez véges mert idővel lejárnak.


és onnantól vagy át kellene menni vadászba, vagy mindent megtanulni az állattartásról, növénytermesztésről és ebbe belevágni.

szóval melós dolog lenne a túlélés.

2021. jún. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Bejárnám gyalog Európát. Tátra, Alpok, stb nyilván olyan részek, ahol kevesebb az esélye, hogy balesetet szenvedjek (mert akkor senki nem jön mentőhelikopterrel). Sokszor fantáziálok arról, hogy egyedül utazom, túrázom, régebben csináltam is, most már nem merem. Főleg ekkora volumenűt nem.
2021. jún. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Unalmas volna. Szerintem megőrülnék pár év után.. max egy olyan 5 év vegetálást adnék magamnak, aztán golyó a fejbe.
2021. jún. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Amúgy van egy ilyen Ray Bradbury novella, egy férfi ott marad egy marsi településen teljesen egyedül...aztán. :)
2021. jún. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is túráznék és végigzabálnék mindent amit találok.
2021. jún. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%
Sürgösen öngyilkos lennék!
2021. jún. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nem lenne vele gondom..beülnék a kocsiba aztán csak mennék amerre látok,közben meg élnék mint hal a vízben,kifosztanám a boltokat,kocsikat lopnék ilyesmi :D
2021. jún. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk nem értem, hogyan lehetne unalmas, ha a napod nagy része abból állna, hogy kaját szerezz valahogyan?
2021. jún. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Végre lenne időm elolvasni egy csomó könyvet.
2021. jún. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%
Élvezném q csöndet. Legalább igy meg menekülhet a Föld mert ezemtúl nemnlenn3 több szennyezes környezet. Aztan olvasnek almodoznék kajalnek bejarnám q várost aludnék. Önellató lennek felkersenem az orvosi konyveket hogy mit csináljak ha valam8 baleset ér
2021. jún. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!