Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lenne, ha csak te lennél...

Dsijvsifdsjifosjki kérdése:

Mi lenne, ha csak te lennél egyedul a földön? Mondjatok pár dolgot, amit csinálhatnál ha csak is egyedül lennél a földön.

Figyelt kérdés

,,ellenzékeket’’ nem kérek pld: De nem tudnál élni mert felrobbannának az atomreaktorok stb...


Csak is az amit a legjobb dolognak láttok ha egyedül lennétek a földön! :D



2020. okt. 18. 21:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Bemehetnék a női öltözőkbe! Ja...
2020. okt. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Autóvezetés kötetlenül, motorozás, jétékgépek használata, robbantgatás, lőfegyverekkel célbalövés, stb stb.
2020. okt. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Megkeresném a többieket.
2020. okt. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Bejárnék olyan helyeket, ahova nem lehet bejutni olyan könnyen. Keresnék valami fegyver boltot vagy lőteret és magamhoz vennék pár fegyvert. Luxus cuccokat próbálgatnék, amihez nem jutok hozzá. Ha kitomboltam magam, akk keresnék valami nyugis helyet, ahol élvezhetném a csendet. Állatok maradnának? Akkor olyan legenda vagyok stílusban sétálgatnék. Amúgy lehet, h hamar meghalnék amilyen szerencsétlen vagyok magam lövöm lábon és vérzek el vagy vezetés közben töröm össze magam.
2020. okt. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokat olvasnék.
2020. okt. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%
Kinyírnám magam, mielőtt beleőrülnék. Aki meg azt írja, hogy ő vígan éldegélne, az szimplán hazudik.
2020. okt. 19. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Néznék ki a fejemből egész nap, amíg bírom.
2020. okt. 19. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte biztos buli lenne, és a 4-eshez hasonlóan én is próbálnék olyan helyeket felfedezni, amire amúgy nem lenne lehetőségem, meg hasonlók. De hosszútávon nem bírnám ép elmével.
2020. okt. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Elindulnék egy nagyvárosba (pl Budapestre), mert ott könyveket, meg napelemes powerbankokat is biztos találnék. (Áram feltehetőleg nincs ugyebár) Ha csak úgy hírtelen tűnt el mindenki, akkor a boltok is biztos telelennének kajával, szóval egy darabig ellennék ott. Aztán pár év múlva lenne érdekes, mikor a konzervek lejártak. De falusi vagyok, csak megoldom.

Az internet hiányozna.


Nem szeretem az embereket...

2020. okt. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt amit #2
2020. okt. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!