Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csinálhatnék Bpn egyedül?

Mit csinálhatnék Bpn egyedül?

Figyelt kérdés
Holnap utazom fel, de nem szeretnék egész nap otthon ülni. Sajnos nem ismerek ott senkit, de nagyon szeretnék egy jó kirándulást viszont nagyon elrontja a feelinget, hogy egyedül vagyok
2020. szept. 16. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Bármit csinálhatsz egyedül! Élvezd, hogy nem kell senkihez alkalmazkodnod!


Hány éves vagy?

Milyen típusú program érdekel?

Zöldben való kirándulás, vagy városnézés?

És még lenne pár kérdésem...


Az előrejelzések szerint holnap délután jön a hidegfront, már délelőtt is lehetnek záporok (20%-os valószínűséggel).


Ha erdőben akarsz kirándulni, menj fel a Normafához, vagy a Hármashatárhegyre. Ha Duna közelében, akkor sétálj ki a Kopaszi-gátra, vagy a Római partra...

2020. szept. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dehogy rontja el, csak ne így állj hozzá! :)

Nézd meg a várost (Hősök tere, vár, Mátyás templom, Gellért-hegy, stb.), sétálj egyet a Váci utcán, ülj be valahova egy kávéra és csak bambulj egy kicsit. Nézz ki egy-két szimpi múzeumot, amit esetleg megnéznél (pl. terror háza), járj egyet a városligetben.

Ha sok időd van, akkor bizony lehet libegőzni egyet a normafához, vagy kimenni a Kopaszi-gátra. Bubizhatsz is egyet át valamelyik szimpi hídon, vagy csapass elektromos rollerrel.

Most hirtelen ennyi jut eszembe, de Budapesten annyi program lehetőség van, nem fogsz unatkozni. :)

2020. szept. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Öööö... ide utazol, de "otthon ülni" - ez hogy jön össze?


Most akkor hol laksz?

2020. szept. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elmenjek veled valamerre? :D Amúgy is csavargós napot terveztem holnapra.
2020. szept. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha szereted a zenét, akkor hallgass közben vidám, pörgősebb számokat, az feldob. Koncentrálj a látnivalókra, és próbálj könnyen megközelíthető helyekre eljutni, ami már csak látványban is szép.

Ilyen lehet például a Margitsziget. Ha nem vagy ismert Pesten, nem vagy képben a tömegközlekedésben, akkor ajánlom töltsd le a BKK applikációt a telefonodra. Meghatározza hol vagy, beírod hova akarsz menni és kidobja a lehetséges lehetőségeket, hogy közben listázza az információkat (milyen számozású a jármű, melyik végállomásúval rendelkezőre szállj fel, hogy ne ellenkező irányba indulj el például), mellette térkép is van benne, amit ha megnyitsz akkor konkrétan a megállóba navigál (pl. busz esetén).


Én tavaly májusban költöztem fel, de és célom az ismeretségi köröm terjesztése volt, de sajnos a járvány, és a munkahelyemen uralkodó káosz szülte borzasztó beosztás miatt sajnos sokszor vagyok kénytelen elmenni otthonról egyedül, mert általában amikor ráérek más nem.

Azzal ne foglalkozz, hogy egyedül mész, és azzal sem, hogy más mit gondol arról, hogy egyedül mész. Egyedül is jól tudod magad érezni, ha nem vagy görcsösen társaság függő.

2020. szept. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!