Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki használt...

Van itt olyan aki használt valaha keménydrogot?

Figyelt kérdés
Heroint pl. Vagy van olyan ismerősöd aki használt ilyet valaha? Mi a története(d)? Mikor, miért, hogyan kezdtél el ilyen szerekkel élni?
2021. jún. 8. 02:04
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

ISmerősöm használt. Kíváncsi vélt és sok élvezetet okoz, mint a szex. Jó az életet néha hibátlannak és tökéletesnek látni, mert tudod, hogy ilyen is létezik, és lehet belőle tanulni. A függőségekről nekünk nem voltak vészes tapasztalataink. Vágytunk rá, de nem volt baj, ha nem volt. Normális életet élünk, de ha van lehetőségünk, csináljuk. Én asszem 17 évesen kezdtem el fűvel. Jó volt, élveztem. Sok szép élményt köszönhetek ezeknek.

Várj, elfelejtettem a propaganda szöveget.

A FŰ KÁROS. TÖNKRETESZ, PSZICHÓZIST OKOZ!!! KAPUDROG! TÖNKRETESZ ÉS CSÖVES LESZEL! Na, így már tiszta.

2021. jún. 8. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Most sokan fognak tiltakozni, főleg a függők, de a benzodiazepin típusú nyugtatóknál nincs keményebb drog. Már 1.5 éve leszoktam, de még mindig vannak elvonási tüneteim. Mezei szorongásra kaptam, túlságosan jól éreztem magam tőle, rászoktam, és alig bírtam letenni.
2021. jún. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, milyen különbözõek vagyunk, én pl szedtem rivotrilt egy évig (én is szorongásra, orvos által) de nem szoktam rá mert semmit nem javított a hangulatomon és fokozatosan csökkentve az adagot gond nélkül le tudtam róla jönni.

Helyette használtam kokaint és heroint, na az elég para volt.

2021. jún. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a heroinon, angyalporon és dizájnerdrogokon kívül mindent kipróbáltam - kíváncsiságból, azért, mert érdekelt. A heroinra és PCPre alapból nem voltam kíváncsi soha mert láttam első kézből ismerősök között, hogy mit művel azokkal, akik rászoknak, a dizájnerdrogok meg ki tudja milyen szarból vannak összekutyulva, nem ér annyit a kockázat, hogy bármelyiket kipróbáljam.

A dolgok 98%-át pont elég volt egyszer is kipróbálni, egyszeri élménynek elment, a kíváncsiságom ki lett elégítve és ennyi is volt részemről a történet. Fűvel meg gombával éltem többször is, de csodák csodája mégse lettem drogos, soha nem szoktam rá semmire, soha nem csináltam semmit rendszeresen, az egyetlen függőségem a mai napig a kávé.

2021. jún. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem. Kettes, én is szedtem rivotrilt kb 15 évesen. Pszichiáter néhány beszélgetés után felírt napi 3 bogyót. 2 hétig szedtem, de oltári rosszul voltam tőle egy idő után.
2021. jún. 8. 19:18
 6/7 anonim ***** válasza:

#2 ebben teljesen igazad van. A legszomorúbb, hogy nagyon olcsón szinte bárki beszerezheti ezeket, az orvos akármilyen panasszal felírja neked két perc alatt.


Nagyon durva legális drogok, és a páciensek többsége azt hiszi, ezek segítenek a bajukon. Pedig csak sz.rabbul lesznek tőle. Kb jobban járnának, ha simán kokót szívnának.

2021. jún. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem, hogy kokótól jobb lett volna, tekintve hogy alvászavarom volt.
2021. jún. 8. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!