Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éjjel, egy kisebbségi srác...

Éjjel, egy kisebbségi srác megfenyegetett.. Komolyan vegyem?

Figyelt kérdés

Kérlek mondjátok hogy nem komoly..


Sétáltam este mert nemtudtam aludni.. és oda jött hozzam egy roma srác hogy adjak neki pénzt.. mondom h nincsen sajnos.. és hogy ő nem hiszi el, ha nem adok megöl, jön a testvére, agyonver, pont épp telefonált neki, hogy már taxiban van, el ne merjek mozdulni.. ekkor elkezdtem futni a házba.. ahol sajnos bejött mert berúgta a kaput..

de a nagy vas rácsot nem tudta kinyitni

Utána percekig rugdosta.. és pár perc múlva “elment” remélem nagyon


Na az ilyent komolyan kell venni? Vagy mit csináljak?



2021. jún. 8. 02:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Ezért kell kiskés. Belenyomod és onnantól önvédelem.
2021. jún. 8. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Ezeknél sose tudni.


Vagy csak a pofája nagy vagy tényleg megcsinálja.

2021. jún. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

Azért csinálja, mert tudja, hogy ha rákiabál egy magyarra, az beszarik-behugyozik és becsicskul. Aztán vagy ad pénzt, vagy nem, de baj nem lesz belőle, mert ahhoz a magyar mulya.


Engem utoljára tizenkétéves koromban ütött meg egy cigány. Csak úgy, mert a villamoson kinéztek maguknak hárman, és leszálltak utánam, hogy "szórakozzanak" kicsit. Akkor megfogadtam, hogy bosszút állok. Senki sem segített, a felnőttek csak jajveszékeltek, hogy mecsoda világot élünk, "háholarendőrsééég".


Magamhoz vettem a pincénkből egy colos vascsövet, rajta a szűkítővel, azzal jártam mindenhová. Sajnos ugyanazok a cigányok nem találtak be újra. És elég sokáig kellett cipelnem, mert mások sem. De egy jó két évvel később felszálltam az 1-es villamosra, és megláttam egy négyfős galerit. Éppen egy tíz-tizenegyévesforma fiút pofozgattak röhögve, aki rettegve ült. Én meg odasétáltam, kivettem a csövet a kabátomból, és a legközelebbi tetvest tiszta erőből fejbe vágtam vele hátulról.


Tudod, milyen jó érzés volt? Életemben még ilyen boldog nem voltam. Roppant egy kicsit a koponyája, és összecsuklott. A fejbőre szétment, a szeme fennakadt, és az orrából is szivárgott a vér. Remélem, meghalt vagy megnyomorodott. A másik három rögtön összeszarta magát, és a villamos végébe húzódtak. Ott sírtak, hogy ne bántsam őket. Nem is bántottam, de a fekvőbe belerúgtam még párat. Élveztem, igen. A többiek leszálltak az Erzsébet királyné útjánál, elpucoltak. Amúgy ott ütöttek meg engem is korábban, a trolivégállomás előtt.


Az utasok le se szarták az egészet. Az Ajtósi Dürer sornál leszálltam, pont jött a szemből jövő villamos, és azzal elmentem a másik irányba. Soha nem keresett senki, soha nem jött a rendőrség. Otthon néztem meg a vascsövet, beleragadt a végén a csavarmenetbe a cigány haja, meg egy darab véres fejbőre. A rendőrségi technikus biztos örült volna ilyen nyomnak, de nem kapta meg.


Ennek már jó harminc éve. Sosem bántam meg. Azóta sem hagytam senkinek, hogy kóstolgasson. Néha eszembe jut, hogy talán miattam van tolószékben egy ilyen szarházi, és ettől mindig elmosolyodom. Még ennyi év múlva is.


Remélem, kielégítő választ adtam a kérdésedre.

2021. jún. 8. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Nekem kielégítő volt a válaszod, jól tetted drága barátom.
2021. jún. 8. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy a tetvesnek csak a pofája járt. Ezek beszari, gyáva alakok, csak csordában nagy az arcuk. Lehetnek akármennyien, ha a leghangosabbat jól szájba vágod, rögtön szétfutnak.
2021. jún. 8. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%
A 3-as beteg (értsd jól), de imádom. ✌
2021. jún. 8. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Általában ha a legerősebbet leütöd, a többi szétfut...
2021. jún. 8. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
Részben sajnos, részben szerencsére a legtöbb villamosokon már kamera van. A hátránya, h sajnos te sem ruházhatod már meg a kokerókat meg a csövesgciket, mert másnap fenn lesz rólad a videó az Indexen.
2021. jún. 8. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem is kiskés, de gázspray, gázfegyver, boxer, vipera nem árt, ha nálad (bár a vipera illegális).
2021. jún. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
31%

Ha 'nyunyoka' vagy es nem tudod magad megvedeni, akkor ne menj ejszaka setalgatni az utcara. De ha megis nolyongani akarsz es osszefutsz egy ilyen barommal, akkor se csinalj magadbol predat azzal, hogy elkezdesz menekulni.


Legkozelebb csak hagyd ott az illetot es bandukolj tovabb ... mond meg neki, hogy nyugodtan hivja a testveret, te meg majd a rendoroket fogod hivni - azonnal beken fog hagyni.


Es amugy ezt is kellett volna csinalnod, hogy ahogy hazaertel, rogton kellett volna hivni a rendorseget es akkor par perc alatt elkaptak volna az illetot/illetoket.

2021. jún. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!