Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 22 éves srác vagyok. Mitévő...

22 éves srác vagyok. Mitévő legyek? Ha 2 hónap után belém kötött az egyik munkatársam (egy román) megfenyegetett hogy elrabol, megöl stb. szem és fültanú van.

Figyelt kérdés
Másnap reggel a melóban ócsárolt de én ezt is elengedtem a fülem mellet tudván nem érdemes balhés románnal szóba elegyedni ha belém köt erre ma este megtudom hogy a munkatársak közt (kb 70-80 fő min. ) az a beszéd terjeng hogy én kötöttem bele az illetőbe és terjengenek a kreált hazugságok hogy összeférhetetlen és tiszteletlen vagyok a munkatársakkal és az egyik főmuftival is aki jóban van a belém kötött emberrel. A kollégának már voltak összetűzései pár férfi kollégával de mindig a roma ember mellé álltak a többiek így ő került ki pozitívan a balhékból. Mellettem meg talán 1-2 ember áll . Mitévő legyek?
2014. okt. 18. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rabold el és öld meg szem, és fültanúk nélkül:)
2014. okt. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy a román szopja a többi birka faszát ezért állnak mellé
2014. okt. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Áljj!! A roma meg a román nem ugyanaz. !
2014. okt. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a helyedben feljátszanám mobilra a szövegelését, elvinném a rendőrségre. egyik faszi a városunkban igy kapott 2 év börtönt mert részegen megállitott egy embert hogy adjon neki cigit és avval fenyegette hogy megöli ha nem ad, feljátszotta mobilra amit mondott és 2 évet ült a nagyszájú, azóta állitólag meghúzza magát.
2014. okt. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!