Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a bámészkodá...

Mi a véleményetek a bámészkodásról?

Figyelt kérdés
Előfordult veletek, hogy bámészkodtatok valahol?

2021. jún. 8. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Ja, egyik osztálytársam szülei vettek egy telket a közelünkben. Mikor biciklizgettem az utcánkban, az egyik telken pakolásztak, ott ahol eddig egyszer sem láttam senkit. Nem az osztálytársamék voltak, de én azt hittem, ezért lassan tekertem el ott és néztem befelé, hátha ott van az osztálytársam (szóismétlés) is. Erre a kerítés közelében álló bácsi kiabálni kezdett hogy : "Mi a f@szt bámulsz, takarodjál elfelé még szépen mondom!"

Gondolom mondanom sem kell 11 éves fejjel sírva mentem haza🤷‍♂️

2021. jún. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Imádok a belvárosba járni, és mindenféle furcsa, különleges embert látni, nézni milyen arcok járkálnak. Dettó tömegközlekedésen. Természetesen azért diszkréten, nem a lelkünkbe bámulva. :D
2021. jún. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Még nem láttam bámulnivalót, meg kis gusztustalan szokás.
2021. jún. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szoktam körbenézni, rövid ideig megfigyelni embereket, bizonyos részleteket, de senkit nem bámulok sokáig - azt én sem szeretem, ha "megkapom".
2021. jún. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#1-es!

Akkor még vissza-vissza kellett volna menned és direkt megbámulni azt az embert.

2021. jún. 8. 12:58
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Embereket nem bámulok meg, mert egyrészt pofátlan suttyó dolognak tartom, másrészt összesen 10 ember van a bolygón, aki valóban érdekel, a többiek egyáltalán nem. A természetben viszont egész napokat elbámészkodok, imádok túrázni és csak nézni a szebbnél szebb helyeket és állatokat, madarakat.
2021. jún. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Ha balesetet bámészkodnak, akkor az szerintem szégyen. Ha csak a másik embert, akkor az még okés, mert pl.: szép a másik.
2021. jún. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Másokat nem szoktam. Volt nem egyszer, elmentem volna ismerős mellett is köszönés nélkül, mert észre se vettem ki az.

Rühellem a bámulgatást amúgy. Vidéken nagyszüleimnél láttuk szomszédokat a túloldalon, hogy ráállnak valamire, csak, hogy átlássanak a saját kerítésükön a mi oldalunkra, ha hallottak valamit.Bár ez már leskelődés kategória inkább. Van két barátom, ők együtt söröznek erkélyen pl. és mást se csinálnak csak idegeneket elemezgetnek.Nagyon irritáló.

2021. jún. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rendszervaltas elott vasutallomason vartunk, es volt egy ujsagosbode, de be volt zarva. Anyukammal neztuk a kirakatba kitett cimplapokat, mondjuk azert is hogy mit vegyunk, ha kinyit. Egyszer csak kivagta a bode ajtajat a no, es szitkozodott hogy hogy kepzeljuk, hogy leskelodunk, most mar eleg volt.
2021. jún. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9-es!

nem is tudom, hogy gondoltátok, hogy ujságosnál, hetilapot napilapot vagy magazint vesztek...

2021. jún. 28. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!