Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szúrós tekintettel bámuló...

Szúrós tekintettel bámuló nénikkel/bácsikkal mit lehet kezdeni? (BKV)

Figyelt kérdés

Minden egyes alkalommal megtalálnak, amikor utazok valahova. Semmi figyelemfelkeltő vagy átlagostól eltérő nincs sem a megjelenésemben, sem a viselkedésemben. Aligha mérnek végig, csak szemre mennek. Nem a semmibe bámulnak, mert akárhova elmozdulhatok, követ a tekintetük. Amikor észreveszem, és kérdőn visszanézek, még ők vannak megsértődve, hogy merek zavarni. Ezt látom legalábbis az arckifejezésből, csámcsogásból, homlokráncolásból. Teszik mindezt jellemzően olyan ötventől-hetven éves asszonyok, akik látszólag teljesen a tudatuknál vannak.


Mit lehet ezzel a helyzettel kezdeni, ha

- maradni akarok a helyemen

- nem szállok le

- nem hordok napszemüveget

- hallótávolságon kívül esik az illető (jobb esetben, ha csak egy van)?

Mert ha ide nem érkezik jó válasz, legközelebb kegyetlenül integetni fogok, mint egy bolondnak, és akkor már én leszek a hülye bunkó.


22/F, budapesti lakos



2015. nov. 6. 22:21
1 2
 1/16 anonim válasza:
79%

Le kell szarni

Fogod a fülest és a füledbe rakod

2015. nov. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

még nem tudod, mert nem látod magad kívülről, főleg a más szemével, de ha 22 éves srác vagy, akkor van egy qurrvanagy előnyöd..vonzó vagy a nők szemében..lehet hogy most megdöbbensz, pedig nem kell..én is voltam ilyen korú, és akkor még baromi jól néztem ki...bámultak is rendesen, sőt suttógó ajánlatot is kaptam..


majd ha romos alkesz leszel, nem fog rádnézni senki..

ha érzed, hogy valaki néz, akkor kerüd a szemkontaktod, és kész...örülj, ha rádbámulnak..


a fiatalság marhanagy előny...sok idős hölgy csak egyszerűen emlékszik a fiatalságára, és lehet, hogy az akkori pasiját látja benned...ez ilyen egyszerű...felesleges idegesnek lenni...

emberből vannak, akárcsak te..

2015. nov. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%
"Minden egyes alkalommal megtalálnak, amikor utazok valahova" - üldözési mánia.
2015. nov. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%

Fiatal vagy. Te ülsz. Ők állnak?

:)

2015. nov. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

1: Ha bedugom a fülemet, attól még ugyanúgy bámulni fognak, nem old meg semmit. Leszarhatnám, de az nem megoldás, engem zavar, másoktól pedig bunkóság.

2: "Aligha mérnek végig, csak szemre mennek." Egy nylon kabát sem valami vonzó viselet.

3: Sok hasonló kérdés van bámészkodó emberekről, nem képzeljük a jelenséget. Jó a megfigyelőképességem.

4: A járműveken, ami nem metró, aki az ablakhoz ül, az nem nagyon tudja átadni a helyét, mivel be van szorítva egy másik utas által, akit már fel kéne zavarni. Azaz két egymás mellett ülő utas közül a folyosó felőli fog hamarabb udvariaskodni. (Ha kell, és ha lehet, átadom a helyem.)


Marad az integetés.

2015. nov. 6. 23:13
 6/16 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Mosolyogj rájuk, mint a tavaszi napsütés, simogatóan és lágyan. Ezzel összezavarod őket. Ha mást nem is, azt mindenképp elérheted, hogy téged tartanak majd bolondnak, és nem szemezve, és nem fogják keresni a balhét veled.
2015. nov. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
ülj előre a buszon vagy aludj. érdekes én csak két évvel vagyok fiatalabb de még a sofőr se szokott rámnézni.. :D
2015. nov. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nézz a szemükbe mereven rezzenéstelen arccal. A bal kezeden a mutatóujjadat húzd végig keresztbe a torkod előtt. Ha látod a megdöbbenést az arcukon bólints egyet lassan.


Vegyél elő egy cetlit és írd fel rá, hogy "már csak 3 nap". Leszálláskor csúsztasd a zsebükbe vagy a kosarukba.

2015. nov. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ezt nem egyszer szívesen megtenném, de a járművek többségén kamera van, valószínűleg ráérnének kötekedni, hogy őket halálosan megfenyegették...
2015. nov. 7. 07:25
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem biztos, de szerintem ha nem hasznalsz BKV-t, akkor nem fordulnak elo ilyen helyzetek.
2015. nov. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!