Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tehetek ha a szomszéd...

Mit tehetek ha a szomszéd öregasszony állandóan átbámul az erkélyünkre?

Figyelt kérdés
Idén lesz egy éve, hogy ideköltözött, de már most elegem van belőle. Virágokat is vett az elmúlt nyáron, aminek a leveleit, szirmait állandóan átfújta hozzánk a szél. Ezzel úgy voltam, hogy nem ő tehet róla, ezért összesöpörtem és ennyi. De ez az átbámészkodás engem nagyon zavar. A korábbi szomszédok nagyon rendesek voltak. Soha nem volt velük semmilyen probléma.

2018. márc. 15. 19:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Én a helyedben küldenék neki egy cuppanósat hátha nem kér többet.
2018. márc. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ha kint vagyunk, akkor nem csinálja. A szobából, az erkélyajtón keresztül szoktam látni. A kanapé az erkélyajtóval szemben van és ahogy feltűnik a feje, mindig odakapom a tekintetem, mert a szemem érzékeli a mozgást.
2018. márc. 15. 19:47
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocs az értetlenségért, de ez most a falszomszédotok aki áthajol a ti erkélyetekre, vagy a szemközti házban lakik?
2018. márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Falszomszéd. Második emelet.
2018. márc. 15. 20:59
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Néhány éve ideköltözött egy "kedves, nyugdíjas" házaspár, úgy leskelődnek, hogyha elvesznék, megtalálnának. Nemmondommeg mit kapok tőlük, mert ma már egyszer megfogott a trágárságszűrő, pedig csak testnedvekről írtam. Mivel vannak más viselt dolgaik is, lassan a családom (akik nem itt laknak), rájöttek, hogy nem én fújom fel a dolgot. Párszor összevesztem velük, és néha eszembe jut, hogy csinálni kéne valami gyerekes csínyt. Erre eddig még nem került sor.
2018. márc. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak gratulálni tudok az építőknek, hogy olyan társasházat építettek ahol a szomszèd símán át tud hajolni a másik erkèlyéhez!

Vegyél egy élethű gumikígyót és tedd az erkélyládába, hátha megijed.Ha szóváteszi, mondd, hogy amúgy terráriumban szokott lenni, de ha jó idő van kieszed levegőzni.

2018. márc. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni barkácsboltokban különféle paravánokat,vagy állványokat, amikre növényeket lehet felfuttatni. A helyetekben körülnéznék és vennék az érintett oldalra egy ilyent. Ha a városban jársz, nézd meg az erkélyeket, sokan védik le a kíváncsi tekintetek elől, pl. gyékényt kötnek az erkélyrácsra, ill. paravánokat állítanak fel. Annyira sok helyet nem foglal, mint amilyen praktikus. Amúgy irigyellek, hogy van erkélyed, nekem sajnos nincs, a közös folyosószakaszunkon a szomszéd néni pedig folyton átpakolja a virágaimat, amikor neki útban van, mert a szőnyegeit porolja a folyosó korlátján.
2018. márc. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

5. vagyok. Visszaolvasva az jutott eszembe, hogy régen (régebben) voltak pl lottózók előtt kartonból készült életnagyságú emberalakok, rajta az ember fotója, konkrétan régen lottózók előtt egy időben mindenhol Puhl Sanyi állt. Egy ilyen kéne az erkélyedre :D. Néni meglepődne, ha egy nap valaki visszanézne :D.

Szerezhetnél egy filmes posztert, kivágnád róla az embert (valami ijesztőt), és felragasztanád kartonra. Hm?

2018. márc. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%
Húzd be a függönyt, hogy a szobába ne lásson be, és kukucskálj mögüle. Aztán mikor látod, hogy csinálja, ugorj ki elé meztelenül. Ha férfi vagy, még helikopterezhetsz is neki, ha nő vagy, hajolj le a földre valamiért, hogy gyönyörködjön a rózsában, majd fél perc után magyarázat nélkül szaladj be, mielőtt felnyomnak közszeméremsértésért.
2018. márc. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
6-os. Sajnos csak utólag, de én is pont erre a véleményre jutottam. Ma már 100x körültekintőbb lennék ha lakás vennénk. Hasonló típusú a mi erkélyünk is, mint ezek. [link]
2018. márc. 17. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!