Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már valak.i a Balatonberé...

Volt már valak.i a Balatonberényi nudista strandon?

Figyelt kérdés

Aki igen tudna ezekre választ adni?:


-hány éves korosztály van jelen?

-mennyire aktív a szexualitás egy ilyen helyen?

-lehet-e ismerkedni?

-milyen számban van/vannak jelen fiatal lány/lányok?

-mennyire érezted magad furán a strandon?

-az ott dolgozókon van ruha?



2021. jún. 8. 15:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%

én nem de mennék ha lennekivel

35/f

2021. jún. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, valamit nagyon félreértesz.

Nudista strandon TILOS csajozni/pasizni és a másik ember intim testtájait bámulni meredten, azokra megjegyzést tenni vagy megérinteni! Minden szexuális jellegű tevékenység TILOS! A csók is ha egy puszinál több, mivel felizgathat.


Ha merevedésed lesz azonnal kiraknak az ott dolgozók vagy a többi résztvevő, hidd el nagyon könnyen észreveszik főleg a férfiakon.

Ha nem tudsz uralkodni magadon inkább ne menj nudista strandra. Másokat és magadat is megkíméled sok kínos pillanattól.

2021. jún. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Őszintén ezt magyarázza el nekem egy ember aki gyakran jár nudista strandra miért van ez a merevedéses dolog ? mármint sokszor önkénytelenül áll fel pl ha elaszok a strandon az árnyékban akkor is simán lehet vagy persze próbálsz magadon uralkodni de azért egy csinos fiatal csaj szép testel fekszik a napon és persze nem bámulod de azért csak látod én próbálsz uralkodni magadon de sokszor önkéntelen a dolog főleg gyanítom az elején amig új a helyzet mert más ha látod h valaki bámulja a csajokat a strandon álló brével az érthető hogy zavar de ha csak sétálsz hopsz de nem akarsz rosszat akkor is kivágnak ?
2021. jún. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
#3: Ilyen esetben már indulsz is a hideg vízbe úszni egyet. Segít.
2021. jún. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Most mondok valami meglepot. A jo testu fiatal csajok nem a nudista strandra jarnak. A naturistak jellemzoen csaladosok es az idosebb korosztaly tagjai.

Ha a 40-50-60-as pocakos ferfiakra (nekik meg mar alig van merevedesuk, konnyebb eltitkolnuk) vagy kivancsi, akkor nyugodtan latogasd a nudista strandokat. Nagyon-nagyon keves fiatal jo testu csaj jar ilyen helyekre.

A hideg vizes tanacs, jo tanacs de csak egy darabig valik be…kicsit fura lesz egy ido utan hogy valaki 15 percenkent megy be a vizbe (ha jocsajok vannak a kozelben).

Azt meg felejtsd el hogy fotozol videozol. Tilos. Siman elvehetik a mobilt ha rajtakapnak.

2021. jún. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Idoszeru.


[link]



Szerintem ennel komolyabban kellene buntetni az ilyen okoskodokat.


A naturista strand nem a szexrol szol! Ilyet csak az kerdez akinek semmi mas nem lotyog a kaposztalevel teli fejeben.

2021. jún. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Minden korosztály jelen van a kisgyerektől a nyugdíjasig, de az idősebbek vannak a legtöbben.


A strandon nem fogsz szexet látni.


Lehet ismerkedni, mint bármilyen más helyen, de ha az a terved, hogy odamész valakihez, hogy szeretne-e dugni veled, nem biztos, hogy örülni fognak neked. Természetesen nem tilos beszélgetést kezdeményezni, de sokan pihenni jönnek ide és nem kíváncsiak rád, ezt tiszteletben kell tartani.


Fiatal lányból van a legkevesebb. De ha sokan lennének, akkor sem kapnád meg, amit keresel.


Nem érzem magam furán, szeretek ott lenni.


Az ott dolgozókon természetesen van ruha.

2021. jún. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te nagyon félreértelmezed ezeknek a helyeknek a lényegét és célját.

Bunkóságnak számít és páros lábbal rúgnak ki, ha csajozni mész oda...

2021. jún. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

-hány éves korosztály van jelen? tinik szinte teljesen hiányoznak és a 20+ is alig (mint bárhol máshol)


-mennyire aktív a szexualitás egy ilyen helyen? Tiltott


-lehet-e ismerkedni? lehet. Miért ne lehetne? De szexelni nem.


-milyen számban van/vannak jelen fiatal lány/lányok? már válaszoltam


-mennyire érezted magad furán a strandon? semennyire


-az ott dolgozókon van ruha? van

2021. jún. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én tegnap voltam és

vannak jelen fiatal lányok:-)

Szép fazonjuk volt;-)

2021. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!