Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen elfoglaltságot javasolt...

Milyen elfoglaltságot javasoltok munka utáni hétköznapokra?

Figyelt kérdés

16:30-kor végzek.

Elegem van a hazérek, mosogatás-takarítás-kajafőzés-ágybadőlés kombóból, ezeket mindenképp szeretném kiváltani. Tehát rendelt kaja, minimális otthon töltött idő.


A keret kb napi 3-4 ezer Ft. Hely: Pest belváros

Igények: kerülném a szocializálódást, introvertált vagyok.


Köszönöm a javaslatokat, tapasztalatokat!


2021. jún. 8. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Pont ebből a spirálból akarok én is kitörni, amit a kérdésben leírtál. Én fél 6-ig dolgozom, gép előtt, ülőmunka. Sajnos nagyon könnyű ehhez a belesüppedős állapothoz hozzászokni.

Ami nagyon sokat segít, és jól kikapcsol, az a fél órás nyújtás. Csak leterítem a jógamatracot a földre, bekapcsolok valami kellemes, lassú zenét a háttérbe, és nyújtógyakorlatokat végzek. Kevésbé fáj a derekam már, és a telefonomtól is egyre több időt tudok távol tölteni.

Ha introvertált is vagy, lehet érdemes lenne olyan kiscsoportos foglalkozásokat keresni, ahol valamilyen szinten csak magadra figyelsz (pl. jóga vagy meditáció). Egyrészt segít kiszakadni a megszokott mókuskerékből, másrészt tartalmasabbak lehetnek így a napjaid. A belvárosban tuti vannak ilyen lehetőségek, szerintem már nyitva vannak az ilyen helyek, és a napi keretből is simán kijössz. :)

2021. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Online tanfolyam bevállalása, kutyasétáltatás bérbe, állatmenhelyen önkénteskedés.
2021. jún. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Duolingo :)
2021. jún. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%

Rendelt kaja, ízlés szerint hideg sör/bor, redőnyök teljesen leeresztve, netflix vagy Ncore, és ezek után kényelmes elalvás.

A kérdésből nem derült ki a nemed, de ha férfi vagy: rosszlányokról stb. partnerrendelés...

2021. jún. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
...bár a rosszlányok az nem mindennapos, az inkább heti, hogy leosztva beleférjen a napi 3-4 ezresbe...
2021. jún. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én edzeni járok hétköznap munka után és/vagy futni, biciklizni.

Ezeket mind lehet egyedül végezni. :)

2021. jún. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg vmi hangszer, ha van kedved hozzá
2021. jún. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!