Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki nyári szünetre tevékeny...

Valaki nyári szünetre tevékenységeket?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a stréber fajta, de inkább iskolába járok minthogy itthon gépezzek és feküdjek. Legalább találkozok a titkos szerelmemmel és haverokkal vagyunk. Úgy sem megyünk nyaralni sehová.

Unalmas az élet így.. Valami nyáriszünetes elfoglaltságok?

Akármi!



2013. jún. 24. 20:55
 1/3 anonim válasza:

Egyszer megbuktam(ipari suliba) és pótvizsgára kellett mennem, nem azért mert hülye vagyok, hanem lusta voltam tanulni év közbe.

A pláne az volt, hogy haverom is így járt(osztálytársak voltunk)

Egész nyáron készültünk a pótvizsgára, de mellette csináltunk mást is. Fociztunk, videó játékokkal játszottunk, elmászkáltunk mindenfele(határba, erdőbe, strandra)

A végén annyit készültünk a pótvizsgára, hogy már a következő évi anyagba is bele-bele néztünk.

Simán átmentem és a következő évben erőlködés nélkül jó jegyeket szereztem.

Jó dolog a tanulás, pláne ha már van előre kitűzött cél, mert hiszen magadnak tanulsz nem másnak.

De nyári szünet van így a tanulás ha nem is egészen, de szoruljon háttérbe és mindenféleképpen aktív pihenéssel teljen.

2013. jún. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha annyira hiányzik az iskola tanulhatsz otthon egyedül is. Napi 2 óra tanulás már bőven elég lenne ahhoz hogy jobban értékeld a szünetet.
2013. jún. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor nemsokára elkezdek tanulni, de most van "munkám".:)
2013. jún. 25. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!