Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A jelenlegi párommal egy...

A jelenlegi párommal egy magasak vagyunk, vagy egy picit alacsonyabb nálam,és én testesebb is vagyok. A rokonságomtól folyamatosan a bántásokat kapom ezen a téren,hogy kergessem el,jobbat érdemelek, stb.. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hiába próbálok kézzel-lábbal tiltakozni,hogy jól megvagyunk, amikor megyünk valahova kézen fogva,és látnak az anyámék, azon gúnyolódnak apámmal,hogy ott megy az uru meg a huru, meg 27 évesen ne ragadjak le egy ilyennél, mert közröhej tárgyai vagyunk. Még nem élünk egyébként együtt, hétvégente tudunk találkozni csak. A páromat is zavarja,hogy így beszélnek róla, meg gúnyolódnak. Hogyan lehet az ilyet leépíteni? Azt mondja nekem,hogy lassan odáig fogják ezt a dolgot tunkolni, hogy majd ezért fogom őt otthagyni, és tényleg átgondolni,hogy lehet jobb lenne más férfi után nézni. Nem tudom mit tegyek, mert ha családon belül ilyen rosszindulatúak velünk, akkor az utcán az emberek még inkább kigúnyolnak minket...Az anyám azt mondta,ha ő most lenne ennyi idős mint én most, ő le sem p...álta volna, nem hogy még egy ilyennel lefeküdjek..Meg csak a q..vája vagyok mert nem élünk együtt, se élettársa, se felesége nem vagyok..szóval..Kérem,valaki adjon valami tanácsot,ha volt hasonló helyzetben.
2021. jún. 9. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj mikor hasonló helyzetben volt egy ismerősöm közölte a szüleivel, hogy majd ha tudnak rendesen viselkedni majd keressék és a telefont sem vette fel nekik ha jól emlékszem 5-7 év telt el mire a szülei tényleg észhez tértek és rendezték a kapcsolatukat.
2021. jún. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 hollófernyiges ***** válasza:
100%

Kergesd el.

A rokonságodat, mert jobbat érdemelsz.

2021. jún. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Buta, gonosz emberekkel miért foglalkozol?

Lehet, hogy irigylik a boldogságodat, mert ők nem boldogok.

2021. jún. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Undorító a rokonságod már ne haragudj. Őket kellene lecserélni. Egy emberről beszélnek, aki a gyerekük párja... Ha nem szimpi is max csendben kellene reménykedniük, hogy előbb-utóbb leépíted.
2021. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves válaszadók. Azt fontolgatom,hogy ennek dacára, amiért így viselkednek,és vélekednek a páromról, az lesz a legjobb, ha összeköltözünk,és nem veszem fel nekik a telefont. Az lesz a legnagyobb pofon amit adhatok nekik,ha már ennyire gonoszan viselkednek.Nekem is van véleményem mindenről, mint bárkinek,de megtartom magamnak,és nem sértegetek senkit..Mint ahogyan ők liliputinak, meg csutf..sznak nevezték az én páromat. Betelt a pohár nálam.
2021. jún. 9. 14:22
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

“Meg csak a q..vája vagyok mert nem élünk együtt, se élettársa, se felesége nem vagyok”

Tehát a tulajdon édesanyád lequrvázott. Szép. Mondjuk ha ehhez így áll hozzá, akkor ugyanez lenne a helyzet egy magas férfival is.

Azt nyugodtan mondd meg neki, hogy a “közröhej” az nem az ő személyes véleményük, hanem egyetemes dolog. A ti felállásotok szerencsére ebbe nem tartozik bele, elvégre rajtuk kívül senkitől sem kaptatok soha bántó megjegyzést.

Az utca emberétől sem félnék, rengeteg egymagas vagy majdnem egymagas pár van, senkinek se tűnne fel. Az is gyakori, hogy a nő ducibb, sőt vannak kifejezetten molettek is vékony pasival.


Egyébként nálunk mások a paraméterek, de az alaphelyzet mégis ugyanaz. Párom sokkal magasabb nálam, majdnem 40 cm-el, erősen túlsúlyos és egy látványos bőrbetegsége is van. Hát mikor nagymamámmal megismerkedett, majd elsüllyedtem. Úgy viselkedett vele, mint egy leprással, fintorgott, mikor kezet fogtak, puszi sehol (ebben csak az volt megalázó, hogy mindenki mással meg nyalakodott kb). Azóta is azzal traktálja a szüleimet, hogy nem érti, miért hagyják, hogy “egy ilyen helyes, vékony, szép kislány” (felnőtt, dolgozó, önellátó nő vagyok, nem 15 éves) egy ilyen “egészségtelen külsejű, lóbszó” férfival legyen együtt. Nagyon undorítóan beszél róla a háta mögött. Mindegy, ezzel csak azt érte el, hogy kb évente kétszer látogatom meg és a hamarosan tervben levő esküvőnkre sem lesz meghívva, bármekkora sértődés és dráma is lesz ebből.

2021. jún. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sajnos, már több ismerőstől is megkaptuk,hogy nem illünk össze, de az a poén, hogy ezek az én családom ismerősei, és nem a páromé, valamint nem nekem mondták vissza, hanem a drágalátos édesanyámnak.. ( Mind 40-50 éves körül vannak). Persze,tudom, hogy ki kell állnunk a szerelmünk,és egymás mellett, de nagyon bántó,hogy így vélekednek rólunk családon belül, mert " nem vesszük észre magunkat, milyen nevetségesek vagyunk egymás mellett, és leeszem a párom fejéről a tejfelt.-"Nem jó, egy családi asztalnál pofavágások közepette ülni a rokonok között,és a bunkó, bumfordi grimaszaikat lesni. Páromat is bántja a helyzet, jobban talán mint engem, de nem mutatja, egy hang nélkül segít nekik amiben épp a segítségét kérik.

Hiába van nekik megmagyarázva, hogy rengeteg hasonló pár van, sőt egyre többen vannak, akik együtt élnek, és nem házasodnak össze, vagy nem kötnek élettársi kapcsolatot,de ez abszolút hidegen hagyja a konzervatív kis agyukat, mert aki ilyen kapcsolatba belemegy, az erkölcstelen q..va mint ahogy az előzőekben írtam. Biztos, hogy abban a szent pillanatban, amikor összeköltözünk, többet nem fogom nekik a telefont felvenni, aztán majd sírjanak magukban,hogy a drágalátos lányuk nem hajlandó velük beszélni.Majd 140 km-t úgy sem fognak elutazni,hogy bedörömböljenek,és megmagyaráztassák velem,hogy miért nem tárgyalok velük. Egyszer talán felfogják,ha lesz egyáltalán annyi eszük,és felnőtt ember módjára viselkedjenek végre.

2021. jún. 13. 20:07
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"de nem mutatja, egy hang nélkül segít nekik amiben épp a segítségét kérik."


És még van pofa ezek után szívességet kérni tőle? 1esnek tökéletesen igaza van....

2022. máj. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Először is, sajnálom, hogy a családod így bánik veled. Ne hagyd magad és pláne állj ki a párod mellett! Ha tudod, mindenképp próbáld rendezni a kapcsolatod a családdal, ha nem, akkor inkább válj külön, mert egy toxikus szülőnél nincs rosszabb.


A lényeg: Én is magasabb vagyok pár centivel a páromtól, ráadásul erősebb, atletikusabb alkat. Az elején nagyon zavart, a páromat és a családomat nem, csak engem. Nehéz volt leküzdeni, hogy ne érdekeljen a társadalmilag elfogadott felállás (magas pasi, alacsony nőci). Több évembe telt sajnos, de sikerült. Alacsony önbizalmam miatt nekem csak az segített, hogy láttam több ilyen párt is a nagyvilágban és nem romantizálom túl a férfi női kapcsolatot, mint ahogy azt felnőve tettem.

2022. aug. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!