Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért zavarja az embereket,...

Miért zavarja az embereket, ha valaki intelligens, de nem tud mindent?

Figyelt kérdés

Miért zavar másokat az, hogy annak ellenére, hogy intelligens vagyok hibázok, és nem tudok mindent? "Ha olyan intelligens vagy, akkor tudnod kéne...", stb.

Szétszórt és feledékeny is vagyok.


Nem szoktam sosem mondani, hogy okos lennék, vagy mindent tudó. Az is csak onnan volt egyértelmű, hogy valószínűleg szembetűnően kiemelkedő az intelligenciám, hogy tanuló koromban ki kellett emelni az órák alól, és külön feladatokkal kellett ellátni, mert több tárgyból nem tudott lekötni a tananyag, mert nagyon hamar megoldottam, és a maradék időmet olvasással töltöttem.


2021. jún. 9. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyesmit eddig csak akkor hallottam, amikor az illető kérkedni próbált az eszével, és ezt követően felsült.
2021. jún. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert az alkalmat keresik, hogy a másikba belekössenek és ezzel "támadási felületet" adsz nekik. Akkor is, hogy ha természetes hogy nem tudhatsz mindent.
2021. jún. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert irigyek.
2021. jún. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert ők is tudják, hogy okosabb vagy náluk és emiatt kisebbségi komplexusuk van, de ha csak egyetlen információt is jobban tudnak nálad, akkor egyből megragadják az alkalmat, hogy a földbe tiporjanak és föléd emelkedjenek, ezzel csökkentve a szorongásukat.
2021. jún. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert azt gondolják, hogy akkor már neki mindent kell tudni.
2021. jún. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!