Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezeket az áltökéletes embereke...

Ezeket az áltökéletes embereket honnan szalajtották?

Figyelt kérdés

Ők azok, akik gyakorlatilag mindenhez értenek, jók az adott dologban, legyen az gyakorlati vagy elméleti tevékenység. Mindig történik velük valami, amiről részletes beszámolót tartanak, habár az egész kicsit olyan, mintha a sok érdekességet maguktól találták volna ki. Nem gondolják, hogy körülöttük forog a világ, viszont ők világlátott, kozmopolita emberek, egyik kedvenc szavuk a ,,külföld". Azért neveztem el őket áltökéletesnek, mert valójában nem is láttatják magukat tökéletesnek (pl. : az apjuk lusta, az anyjuk nem tud vezetni), ebből kifolyólag a hallgatóságuk különleges emberekként tekint rájuk. Könnyen zavaróvá válnak, amikor az ember fejére nőnek, és nem fejezik be a szövegelést. Nem tudom, hogy ez alapján ráismertek-e valamilyen ismerősötökre, de az ilyen emberek biztos, hogy teljesen egészségesek?

Nem az internetre gondolok, ezt a való életben figyeltem meg, iskolában, és munkahelyen is.



2021. jún. 9. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy akkora tudomány ezt így megállapítani. Sokan túloznak, és jobb képet festenek fel magukról, színezik a történeteket. A válasz egyszerű: Mindenki jó képet akar magáról felvázolni másnak. Lásd, a közösségi média is ezért áll csupa tökéletes emberekből.
2021. jún. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem a kérdést, ...de hát nem vagyok tökéletes.:)

Engem speciel totál hidegen hagy, hogy ki és mit hisz magáról, ha az amit mond az helytálló és hasznos, miközben esetleg még érdekes is.

Vannak széles látókörű, intelligens emberek, akik sok mindenhez értenek, ezekre lehet érdemes lenne odafigyelni.

2021. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!