Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg ciki egy lánynak ha...

Tényleg ciki egy lánynak ha nagy lába van?

Figyelt kérdés
Itt a jó idő,papucs,szandi és többen is megjegyezték,hogy de nagy a lábam (nem idegenek) Tényleg nagy,de ez ennyire észrevehető? Én sosem figyelem másokét.

2021. jún. 9. 14:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
42%
En egyszer lattam mar hatalmas labat, nagyon fura volt :D
2021. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
28%

Én imádom a nagy lábú lányokat, főleg akkor ha nagyobb a lány lába az enyémnél😃 42-43 és felettiekre gondolok.


F

2021. jún. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

3-as, formás, ápolt lehet egy nagy láb is. És egy kicsi is lehet ronda formájú, bütykös, ápolatlan stb. Ezek mióta méret függvényei?


Kérdező, a lábméretedről nem tehetsz, ergo nincs is olyan, hogy ciki. Legyen igényes kinézetű és ennyi, nyugodtan hordhat nyitott cipőket az is, akinek 40-esnél nagyobb kell belőle. Egyébként ma már csomó nőnek van 42-43-as lába, nem is feltétlen magasak hozzá. A tiéd még ennél is nagyobb? Mondjuk egy 46-os méret már tényleg feltűnő, de értelmes ember biztos nem szól be rá, pláne nem egy idegen nőnek.

2021. jún. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!