Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok srácok 167 cm vagyok...

Lányok srácok 167 cm vagyok és az gáz ha egy 180-185 cm lánynak akarok udvarolni?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 23. 22:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha nem próbálod meg, sosem derül ki. Ha ő megfog téged a magasságkülönbség ellenére is, miért ne lehetne ez fordítva is így? - Rajta! ;)

amúgy meg, ha a cikizéstől tartasz, ha szép a lány még irigyelni is fognak érte a magasabb fiúk, ha összejöttök.

2016. ápr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
En ertem ezt csak tudod van benne egy erzes hogy nalam van jobb miert pont en mit erezhet o es ezek engem zavarnak erted de koszonom a biztatast
2016. ápr. 23. 23:20
 3/15 anonim ***** válasza:

Figyelj, objektíven nézve mindig mindenkinél van okosabb/szebb/erősebb/műveltebb/tanultabb stb.

Ha viszont neki te vagy a legjobb, akkor nincs miről beszélni :) Próbát mindenképpen megér, hiszen nincs mit veszítened :)

2016. ápr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Van ismerősöm, aki nem bírja az olyan párokat, ahol a pasi alacsonyabb. Neki sem volt soha alacsonyabb pasija, mint ő.

És vannak értelmes ismerőseim, akiket ez nem érdekel. Ha ők jól érzik magukat és nem jelent problémát a dolog, akkor engem miért érdekeljen?


Amúgy meg úgyis mindig a csaj dönt, akkor is ha azt hiszed nem. Meg kell próbálni és kiderül neki számít-e, hogy a pasi alacsonyabb.

2016. ápr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Tudom hogy a szerelemben nem a kinézet számít, de sztem nagyon hülyén néz ki egy alacsony pasi, egy magas csaj mellett.
2016. ápr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Van egy barátom! Nem rég voltam a 70. (nem tévedés)a hetvenedik születésnapján. kb 170 cm magas és születésétől fogva az egyik lábára sánta. Nem mellesleg életvidám, csupa-szív, jópofa "srác". Egész életében minimum fél fejjel magasabb, feltűnően csinos csajokkal járt és jár a mai napig. Minket meg évtizedek óta esz a fene, hogy a fenébe csinálja:) Ő sosem meditált ilyen "hülyeségeken" Remélem érted mit kellet volna már régen megtenned!!!
2016. ápr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A Tengerész ***** válasza:
A "figyelemre méltó" nőket, még ha úgy is gondolnák az eszükkel, hogy a férfi külseje fontos nekik, igazából a stílusa ragadja meg. Főleg ahogy öregednek jön meg az eszük ehhez. Tehát egy tininek még lehet riasztó egy ilyen, az elképzeléseivel összeegyeztethetetlen magasságkülönbség, de hát 13-15 éves korban még éretlenek az érzelmekhez. De egy huszonéves már messze nem a külsőt értékeli. Ne nyomulj erőszakosan, hanem próbálj érdekes lenni a számára, amúgy meg csak a tudatlanok hiszik azt, hogy ők választanak nőt, MINDIG a nő választ. Egy kékszemű 190 magas atlétát is lapátra tesznek, ha belezúgnak egy 1,60-as gyíkvállú stílusába.Feltétlen nézd meg ezt a filmet! [link] Bár persze mese, mint minden film, de tökéletesen el tudja hitetni, hogy egy kifejezetten előnytelen külsejű másfelesbe beleszerethet egy élő Barbie baba.
2016. ápr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Közismert, hogy Deni de Vito milyen alacsony, mégis sorozatban hódította a nála akár két fejjel magasabb csajokat. És valósággal élvezte "elhalászni" azokat a még magasabb pasijuktól (volt is néhány kellemetlensége emmiatt :D )
2016. ápr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Nemex válasza:
100%
Te a magas én a pici, szem magásságban a cici.
2016. ápr. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez elsősorban a lányon múlik. Ha neki nem jönnek be a nála alacsonyabb pasik, akkor sajnos reménytelen. De egy próbát mindenképpen megér. Vannak ilyen párok (ha nem is gyakran) az életben.

Sok sikert mindenesetre. Írd majd meg, hogy hogyan sikerült! ;)

2016. ápr. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!