Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen számodra az IGAZI NŐ?

Milyen számodra az IGAZI NŐ?

Figyelt kérdés

2021. jún. 9. 21:40
A kérdező szavazást indított:
A bögyös, házias asszony, aki jókat főz, takarít, mos, mosogat
A határozott, okos karrierista nő, aki jól keres, de te maradsz otthon a gyerekkel
A butus, kényes, csacsogós, vékony cicababa, aki nem sok mindenhez ért
A félénk, bújós lány, aki igazán szeret, de nélküled elvész az életben
A domináns, szexmániás, démoni nő, aki már az ajtóban leteper, és kíméletlen az ágyban
A barátság extrákkal - mindenki legjobb haverja nő, az ivós cimbora, aki minden buliban benne van
A telt idomú, jó humorú, nagy felületen szerethető bonbon nő, akiről bármit lenyalhatsz, és bármit lenyal rólad
A férfias, sportos, erőszakos asszony, a ház "ura", aki nem fél lekeverni egy pofont, ha rosszul végezted a dolgodat
A családcentrikus, jólelkű nő, akinek mindene a gyerekvállalás, gyereknevelés, jó családi otthon teremtése
A büszke, bájos, kedves, de rafinált szépség, akire mindenkinek fáj a foga, és félhetsz, hogy mikor csapják le a kezedről
36 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Na, erre nőként én is kíváncsi vagyok!
2021. jún. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
2021. jún. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Azért az szerintem túlzás, hogy "nélküled elvész az életben"... 😅 Hiszek a tiszta, őszinte, halálig tartó szerelemben (csak sajnos ritka), azonban az, hogy valaki nélkül mindig elveszett legyek. Azt el tudom képzelni, hogy sírig tartó gyász, mert annyira szerette Xy a párját, de azt nem, hogy a depresszió után semmit ne tudna kezdeni az életével, még ha nem is ugyanolyan minőségben, mert a szeretett nincs vele, mellette.
2021. jún. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Szóval, aki szeret mozogni, mert pl. fontos számára az egészsége, az már férfias. 😒🙄😡🤔

És ebből, hogy jön az, aki sportol, az erőszakos, meg a pofonosztás?? 🙄😮


Na, kérdező, téged se az eszedért fognak szeretni, az már tuti.

2021. jún. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Számomra képes nyíltan gondolkodni,nem hisz minden baromságban.

Attól hogy nyitott,az nem jelent hogy megeszik mindent amit a neten olvas.

S alakú...

Nem szeretem a 40 kilós "topmodelleket" akik a saját egészséges testsúlyuk alá mennek és tönkreteszik magukat úgy,hogy amúgy szóltak nekik hogy ez nem egészséges.

Legyen szélsőséges egy jó irányba,ne csak egy tipikus tömegcikk legyen aki ugyanúgy gondolkodik mindenről mint bárki más.

A legjobb dolgokat ne csak 5/10-re értékelje hanem 10/11-re,tehát kicsit szélsőséges legyen jó értelemben.

Tudja elfogadni a nézeteim,és gondoljon bele a magyarázatba is mélyen.

Nem úgy,hogy akármit mondok az jó hanem legyen reális. ( Nem a mai reális szó értelmében,amit gyakran használnak faxságok megmagyarázáshoz.)

Higyjen ugyanazokban a dolgokban mint én,legyen hűséges és igényes olyan tereken amikben manapság már nagyon sok népcsoport nem az.

Vannak még hagyományörző népek a földön,akik nem adják magukat oda minden jöttmentnek,és még sok más dolog. Illetve nagyon büntetnek is dolgokat.

Vannak bizonyos morális,természetes szabályok amiket már az Európa halálba rugdosott.

Legyen hosszú a haja,a rövid haj kevés nőnek áll jól. Nem igazán nőies,de ha olyan kategória hogy rövidebb hajjal is szép akkor megfelel.

Neki is vannak elvárásai velem szemben,és amiket ő kér azokat tudja ő is produkálni nyílván. Ezt itt megjegyzem. Tehát én se csak kívángatok itt.

A hajszín mindegy igazából,nem azért fog hátrányba kerülni mert nem szőke. Bár a szőke haj kifejezetten tetszik...

Legyen kis pocakja,ne legyen a haja egy behorpadt lemez kinézetű csontkirakat.

Annyi elég,hogy bele lehessen kicsit markolni.

5-8 kilóval nyugodtan legyen több,mint amennyi az egészséges testsúlya.

Ne legyen sztereotípiákba beleillő,mint a 99%.

Ő is elvárja tőlem,hogy ne legyek egy unalmas céltalan ember és én is elvárom tőle,hogy ha megismerem őt akkor olyat mondjon amit még nem hallottam.

Lehet hobbija akár több is,sosem baj. Legyen valami ami érdekli,amiért tesz,amit szeretne és ne örökké otthon punnyadás legyen a szerelmi élet.

Legyen nálam fiatalabb,az sem érdekel ha egy hónap de akkor is. Az sem baj,ha velem egykorú de ez nem hátrány.

Legyen hűséges,bár lehet ezt már írtam nem emlékszem. Tehát ha hisz valamiben,ha csinál valamit akkor azt rendesen.

Lehessen vele megbeszélni dolgokat,tudjunk bicskanyitagató dolgokról is normálisan beszélni és felnőttes legyen a prolémakezelés. Nekem nem kell a mindenen kiakadó hisztigép,aki érzelmi beállítottságnak nevezi a gondjait és azt gondolja hogy az ő bajai egyediek.

Kérjen segítséget,ha kell és önerőböl nem megy valami, és ismerje el hogy nem szégyen ez a dolog.

Legyen tanulékony az új dolgokkal szemben,tudjunk együtt fejlődni. A szeretet 50%, a másik fele hogy együtt jutunk el valahova,együtt fejlődünk valemrre.

2021. jún. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Az 5. és a 7. keveréke
2021. jún. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

Én igyekszem magamhoz illő nőt választani, én barna hajú, fekete szemöldökű, kreol bőrű, alig pár éve pedig elszántam magam hogy szakállas legyek most úgy 3 centi, roma csajok szeretnek, magyaroknak már az ízlésem és a külsőm sok, de azért van akinek beleférek :) Nyilván ezek nem a szőke hajú hófehérkék :)

Van egy hozzám illő arab/török jegyekkel rendelkező típus a nőknél amit keresek, ha valami hiányzik, barna haj/szem/ minél sötétebb bőr akkor már felejtős.

2021. jún. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%

Tessék 1-es,megpróbáltam ügyesen összeeszkábálni a dolgokat.

Bár lehet,hogy nem mindenhol a megfelelő szavakat használtam és ahogy fogalmaztam azt lehetett volna jobban,egyszerűbben is.

Elismerem,hogy ha valahol hibáztam de a lényeg itt van.

Még ki fogom egészíteni lehet,mert most így ezt 5 perc alatt nem lehet megfogalmazni. Tudja az ember,hogy mit akar de sokat lát,tapasztal és tanul tehát ez még bőven nem minden. De fő fontos dolgok azért vannak benne bőven.

2021. jún. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16%

7. Ne is merj ilyen mentalitással hozzászólni sem a Magyar NŐKHÖZ...

A selejtek a tieid lehetnek,azok nem nők.

A nők a mi nőink,egy kevesebb mint 10 milliós népségtől ne akarják már elvenni a nőket...

2021. jún. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban intelligens, olyan lány akivel bármiről tudok beszélgetni. Nem kell, hogy mindenben egyetértsünk, de fogjuk fel és fogadjuk el amit a másik gondol. Az is nagyon fontos, hogy tudjam őt tisztelni és ő is tudjon engem. Legyen kedves, bájos, érzékeny és érzelmileg legyen egészséges.
2021. jún. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!