Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés számodra nőnek...

Milyen érzés számodra nőnek vagy férfinak lenni? Mitől "igazi" nő vagy férfi valaki szerinted?

Figyelt kérdés
Mit jelent ez számodra? Fontos? Miért?
2020. dec. 15. 22:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%

Társadalmi elvárások... A legnagyobb baromság ami valaha megszületett..

Kérdező, nemtudom. Csak próbálom magam jól érezni a bőrőmbe hisz egy életem van. Ennyi.

Szerintem másnak se kellene túl bonyolítani

2020. dec. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Nő vagyok. Melegitoben is elmegyek akarhova, nem sminkelek, nem körmözök, nem csináltatok hajat, csak felevente 1x vagatok belole. Nagyon csunyan beszelek. A szabadidomben csak videojatekozok. A legtobb ember szerint en nem vagyok A NŐ. En nonek erzem magam. Mikor nem erzem magam annak, az csak a tarsadalmi elvarasok miatt van. Oltozkodj csinosan, beszelj szepen, nezz ki mindig jol. En csak jol akarom magam erezni.
2020. dec. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok. Egy csomó helyen hallom, hogy nem annyira számítanak a társadalmi elvárások, de ezt a dolgot a férfiakkal kapcsolatban nem látom a környezetemben, csak a nőkkel kapcsolatban.

Férfiként meg kell felelni egy csomó elvárásnak, hogy egyáltalán normálisan kezeljenek. Akiktől azt hallom, hogy ez nem így van, pont ugyanúgy ezek alapján az elvárások alapján kezelik a környezetükben lévő férfiakat. Szóval, fura ez így...

2020. dec. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
33%

Kicsit kezdenek eltűnni a szerepek a határ összemosódik nincs az az erős szociális szülői minta pl apuka családfenntartó kőműves és azt látom hogy egy kemény férfi aki mellette apa és pl aki ilyet nem tapasztal gyerekként annak nehéz ezt a férfi dolgot kisilabizalni. Egyébként meg egy

jó férfias szakma is adhat egy férfi identitást. Ez is jelentheti férfinak lenni de ettől bonyolultabb.

2020. dec. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De pont erre vagyok kíváncsi, hogy szerinted mitől férfias egy szakma azon felül, hogy tradicionálisan férfiak csinálják. A legmélyebb szintre szeretném vinni a kérdést.
2020. dec. 15. 23:42
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Férfinak lenni annyi, hogy nem hallgatsz azokra, akik azt mondják, hogy "ez meg az" a férfias dolog. Legyél punk, legyél rock and roll, tegyél arra, ki mit gondol. Miért is kellene nekem a legnagyobb kannak lennem amúgy? Így vagyok jó, ahogy vagyok, a többi le van kakkantva.
2020. dec. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
4-es vagyok. Azért sok férfi elnőiesedik. Persze nem azt mondom hogy az a férfi a fsza csávó aki bunkó paraszt igénytelen de értitek
2020. dec. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%

Nő vagyok, ami leginkább abban mutatkozik meg hogy mindig maximálisan tiszta és illatos vagyok, igényes vagyok saját magamra és a környezetemre (nem a Barbie típus, a természetes szépség vonalán mozgok) soha nem iszom alkoholt, soha nem káromkodok, mert egy nő szájából nagyon proli. Gondoskodom a környezetemről. Az igazi férfi pedig az a szememben aki nem macsózik. Akik macsókérdést csinálnak mindenből, azokon azt érzem hogy nagyon erőlködnek hogy férfias férfinak látsszanak. Pl mikor azon összevesznek itt gyk-n hogy ülve vagy állva kéne pisilni... Aki biztos a saját férfiasságában az nem találja megalázónak ha nem fröcsköli össze a vécét.

Meg a farokméret téma. Az aggódik a méretén, aki nem tudja hogy hogy kell kielégíteni egy nőt.

Ha nem mutatnak érzelmeket, mert "az igazi férfi valójában egy rideg robot"... Hát köszi, nekem nem robot kell, hanem egy magas érzelmi intelligenciával megáldott férfi, aki nem fél a saját érzéseitől, és kommunikatív.

Továbbá macsóskodásnak számít amikor valaki azt hirdeti hogy utálja a macskákat mert női állat, és bzis pasiként szeretni őket, közbe meg gügyögve beszél ha meglát egy macskát. Tudnám sorolni, de szerintem ennyiből már lejött hogy mit értek macsóskodás alatt.

Ahhoz tudnám hasonlítani mint amikor a látens melegek tojást dobálnak a pride-on, hogy az egész világ lássa hogy ők mennyire jajdeheterók. Aki biztos magában, az nem érzi hogy mindenképpen ki kell nyilatkoztatnia hogy ez nagyon nem az ő világa.

Ha van mellettem egy igazi, normális, nagybetűs Férfi, az az én nőiségemet is erősíti.

2020. dec. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"farok méret téma" Ez az aggódás a méreten egy bizonyos ideig nem probléma. Főleg míg nincs az embernek annyi rutinja hogy pozitív visszacsatolást kapjon.

Pláne amikor sok nő a peniszmereten csamcsog meg hogy a nagyot szereti jó hogy megkérdőjelezi a férfit.

2020. dec. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozok a 2.hoz.

No vagyok, videojatekozok, neha csunyan beszelek, nem szoknyában erzem magam a legszebbnek es 2 kilo sminkkel. Es igy jo.

2020. dec. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!