Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor voltatok kárörvendőek a...

Mikor voltatok kárörvendőek a barátaitokkal szemben? Mi nem sikerült nekik?

Figyelt kérdés
2021. jún. 9. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Baráttal sosem vagyok kárörvendő...
2021. jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Én rühellem a barátaimat imádom ha jól benyalnak valamit XDDD
2021. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
A barátaimmal szemben nem vagyok kárörvendő. Esetleg amikor kicsi voltam, ilyen gyerekes hülyeségek miatt, de az más.
2021. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Mi rendszeresen versenyzünk kinek van jobb kocsija, k..vája, háza éppen és ha valakinek nem jön össze a közbeszerzés én nagyon szoktam örülni!
2021. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha valami egyetemi feladat ugyan úgy nem sikerül nekik, mint nekem. Megnyugtató, hogy nem csak én nem tudtam megcsinálni.
2021. jún. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak akkor, ha előtte nagy volt a szája, hogy milyen könnyű az adott dolog. :D

Pl. egyik haverunk jött segíteni betonlapokat hordani a kertben, mikor megérkezett akkor nagyon keménynek állította be magát, hogy hármasával fog velük szaladgálni. Nagyon kiröhögtük, amikor egyet is alig bírt el. Szóval ehhez hasonló helyzetekben abszolút kárörvendő tudok lenni, hogy keménykedik aztán kiderül, hogy csak a szája volt nagy. :D

Ettől eltekintve nem szoktam örülni annak, ha nem jön össze valami a barátaimnak.

2021. jún. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!