Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket is vertek már át...

Titeket is vertek már át olyan barátaitok akikről nem is gondoltátok volna?

Figyelt kérdés

Velem a napokban esett meg, hogy 2 olyan barátnőm akiket nem olyan régóta ismertem és megbíztam bennük. Hiba volt. Nagyon sok olyan dolgot mondtam el amit nem lett volna szabad. Szinte az összes titkomat elmondtam nekik. Igaz én voltam a hibás mert 6 hónap alatt minek mondtam el a nagy titkaimat. Persze máshogy is kihasználtak engem adtam nekik kézkrémet meg parfümöt stb

Ők soha nem mondtak el magukról semmi titkot.

Nagyon szomorú és csalódott vagyok amiért ennyire kihasználtak. Sajnos tudták mit kell mondani nekem és ezzel manipuláltak. Pénzzel is kihasználtak de azt sem adták soha vissza.


25/N


2021. ápr. 25. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első emlékezetem a "barátaimmal" az hogy nem bízok bennük xD Szóval nem tudom, vertek már át, de gondoltam róluk is ezt. Mármint simán kinéztem belőlük.
2021. ápr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló mint az egyesnek, annyi, hogy engem csak kiskoromban csesztettek sokszor, azóta képtelen vagyok bárkiben megbízni, hiába tudom hogy nem verne át sosem és megbízható, képtelen vagyok
2021. ápr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon sok pénzem bánta. Nem írom le mennyi, mert azt hiszitek majd, hogy kamu. Azóta is vannak nyilván barátaim, és igyekszem segíteni nekik ha tudok, erre (is) valók a barátok, de van egy szabály: pénzt soha senkinek nem adok. Nem érdekel milyen indokkal kér, meg az igérgetés sem, hogy majd ebből-abból megadja. Nincs kivétel.
2021. ápr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

6 hónap alatt senkinek nem mondok el semmilyen titkot.


Sőt már senkinek. Az én legjobb barátnőm 10 év barátság után kent rám olyan dolgot, amiből rendőrségi ügy lett.

Távol áll tőlem minden törvénytelen dolog, én jól nevelt gyereknek tartom magam, csak "véletlenül" az én személyes holmimat ott "felejtette" a helyszínen.

Aztán próbáld meg tagadni meg megmagyarázni, hogy te azt se tudod mi történt, sőt még abban az utcában se jártál soha életedben....

2021. ápr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szakközépiskolában rögtön az első osztálytól kezdve nagyon jó barátok lettünk az egyik osztálytársammal. Négy éven keresztül állandóan együtt lógtunk, szórakoztunk, átjártunk egymáshoz, pedig nem lakunk valami közel.


Aztán vége lett a sulinak, leérettségiztünk, jött egy kis nyári szünet mielőtt tovább tanultunk volna.


Az évzáró után pár nappal át akartam menni hozzájuk, amikor apám odaszólt: -Hová mész? A barátodhoz?-

Mondtam neki: -Igen-.

-Várd meg, amíg ő jön-, mondta.

-Miért?- kérdeztem.

-Mert így kiderül, hogy szerinte is olyan jó barátok vagytok-e...-


Hát ennek már húsz éve.

Azóta se jött...


Ez a rövid történet nem az átverésről szólt, hanem inkább arról, hogy könnyen hisszük a másikat jó barátunknak, de hogy ő mit hisz, az már más történet...

2021. ápr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben első évtől kezdve nagyon jó barátok voltunk, rengeteg közös programunk, belsős poénjaink voltak. Nem tudom már mikor, de előjött a téma, hogy kinek ki tetszik. Ő külsős srácokat mondott, én meg konkrétan az egyik osztálytársunkat. Gimi végére láttam be, hogy ez nem is volt barátság (...) és ballagás után hallottam vissza pletykákat magamról, többek közt, hogy tetszik nekem az általam említett srác, valamint még egyik haverom (az utóbbi nem igaz).. Állítólag az egész osztály tudott róla, mert szépen lassan, de biztosan körbement az infó..

Szóval ez megtanított, hogy nagyon figyeljek arra, hogy kinek és mit mondok el. Eléggé szíven ütött a dolog, de legalább mára már ezt is megtanultam.

2021. ápr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem is egy..De azóta megtanultam hogy nagy titkokat vagy olyasvalamit aminek nem örülnék hogy másoktól hallom vissza olyat már senkinek sem mondok el.
2021. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!