Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt olyan párotok aki folyton...

Volt olyan párotok aki folyton eszetekbe jut?

Figyelt kérdés

A legutóbbi barátnőm viszonylag kisebb, vékony, fekete hajú lány volt, de szakított velem. Nincs semmi lelki sérülés vagy ilyesmi, de mégis amikor meglátok egy ilyen lányt, rögtön azt hiszem, hogy ő az :0

Nektek van ilyen ember akit mindig beleképzeltek valakibe?



2021. jún. 10. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem volt még barátnőm, de az első lány, akivel lefeküdtem sajnos gyakran eszembe jut. Nem volt egy kellemes élmény és elég nagyot csalódtam benne utólag.
2021. jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elhuny baratnomet szoktam meglatni "masban". Az utcan ha valaki hattal áll es hasonló a kinézete, sokszor megorulok neki. Aztan eszembejut, hogy már nincs közöttünk. Almomban is sokszor megyek oda emberekhez, es amikor megfordulnak veszem észre, hogy megint a elmem jatszik.
2021. jún. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen,volt egy barátnőm,akivel a szexuális fétiseimet ki tudtam élni,mert közös volt. Bár emberileg csalódtam benne,de az e része nagyon jó volt
2021. jún. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!